Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki idézett már természetfelett...

Ki idézett már természetfeletti lényt? Mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 00:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A papok, napjában számtalanszor, amikor a bibliából idéznek Istentől, pl. ilyeneket: És szóla az Isten Noénak, mondván: "Menj ki a bárkából te és a te feleséged, a te fiaid, és a te fiaid feleségei te veled." (Teremtés 8:15,16). A tapasztalatokról tehát kérdezz egy papot. Vagy tedd fel a kérdést helyesen.
2018. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#7

"mondhatnám én is h egyszer engem is idéztek már meg."


Téged nem "megidéztek", hanem "beidéztek". Hasonló a két szó, tudom, ezért lehettél picit összezavarodva.

2018. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Biztos.Nem gondolkoztam el azon h mi is történt és h hogyan fogalmazzam meg. Nem nagyon érdekelt csak a kérdés miatt jutott az eszembe. Az a lényeg h megkaptam amiit kerestem és örültem a segítségnek.
2018. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7.!


Van, akinek nincs szüksége ilyesmire, hogy beszélgessen a "természetfeletti" lényekkel. Én inkább téged mondanálak ostobának.

2018. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

figyelj! nekem sincs szükségem idézgetésekre h beszélgesek term. lényekkel. kipróbáltam és kész.


a kérdezőnek válaszoltam nem azért h itt kritizáljanak. főleg olyan ne aki gyáva ilyesmiket kipróbálni.

Ha nem idéztél akkor ne írj ide!!!!

2018. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%

Ha a kérdező azt kérdezte volna h mi a véleményetek azokról akik idézgetnek természetfeletti lényeket - na akkor írhatod a bunkó megjegyzéseidet!

De olvasd el a kérdést?

Arra kíváncsi aki idézett már meg valamit.

Nem arra kíványcsi, hogy miket gondolsz!

Nagyon ostoba vagy!

Akkor az én véleményem rólad:

-ostoba vagy.

-gyáva vagy.

2018. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%
Én csak kentaurt meg sellőt idéztem és csak smaciztam velük
2018. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mi egyszer ideztunk es megkarmoltak a labam
2018. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!