Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit akarhatott, és ki volt ő?

Mit akarhatott, és ki volt ő?

Figyelt kérdés

Egyszer, néhány évvel ezelőtt történt az eset.

Egy délután elmentem kutyát sétáltatni. Tél volt, így korán sötétedett. Csak a közeli utcákban akartam egy kicsit sétálni. Nem volt senki sem az utcán, csak én, és egy furcsa bácsi: öltönyben volt, a kezében aktatáska, a fején kalap, ami szinte az egész arcát eltakarta. Rossz előérzetem támadt, így elkezdtem kocogni. Az ember egyre csak közeledett. Futni kezdtem, hazaszaladtam. Amikor éppen a kutyát zártam be a kennelbe, az ember elment a ház előtt, benézett az udvarra, izgatott volt, mintha keresett volna vmit/vkit. Nem értettem, hogy ilyen gyorsan hogy juthatott ide, mert éppen az ellenkező irányba ment! Azóta nem sétálok sötétben.

Szerintetek mi/ki lehetett?

Trollok kíméljenek!

A válaszokat előre is köszönöm!☺☺☺



2018. nov. 19. 15:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhoz még túl fiatal vagyok XD
2019. jún. 27. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!