Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki látott már Reptiliánt?

Valaki látott már Reptiliánt?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Sima földi gyíkok stb. nem érdekelnek. Ha komolyabb tapasztalásod volt esetleg, nyugodtan írj privátot. Köszönöm.

2018. nov. 25. 07:39
1 2 3
 11/29 Duenna ***** válasza:
44%
Reptiliánt nem itt a 3D-s (3 dimenziós) világban lehet látni, ők interdimenzionálisak, azaz főleg az asztrálsíkon (a negyedik dimenzióban) léteznek.
2018. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
Na jó de mi az az asztrálsík?
2018. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
42%

Off

asztrálsík>Ausztrál-fennsík...csak ottani akcentussal mondva így érteni....junó?:)

2018. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
XDDDDDDDDDDDD
2018. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

6-os:

"Én már láttam, szerencsére nem vett észre."


- Ez hogy lehet?


11-es:

"Reptiliánt nem itt a 3D-s (3 dimenziós) világban lehet látni, ők interdimenzionálisak, azaz főleg az asztrálsíkon (a negyedik dimenzióban) léteznek."


- Ez mit jelent? Ha van erről tapasztalatod, a konktérumokat írd le, légy szíves! Köszönöm.

2018. nov. 25. 17:51
 16/29 anonim ***** válasza:
38%

Sokan nem értik,hogy az idegen fajok kutatása és ismerete szorosan összefügg a spiritualitással,ha kinyílt a 3. szemed mindent látsz amire kész vagy,amíg anyagban gondolkodsz addig csak az anyagot fogod látni...


A dimenziók,vagy síkok a fajok tudatosságának megfelelő sűrűségű létállapot.


Mi vagyunk a 3.D-ben annál lejjebb csak a kövek és kristályok vannak kevés tudatossággal,annál följebb pedig a többi fejlettebb faj..Reptiliánt és édestestvérét a draconidákat azért nem fog látni senki teljesen materializálódva,mert ők a 4.dimenzió negatív oldalát erősítik,(a dimenziókkal párhuzamosan és átfedésben is futnak a pozitív és negatív síkok)le tudnak jönni ugyan a 3D-s sűrűségbe,de minek tennék?

Másrészről pedig csak elvétve vannak a saját formájukban jelen a bolygónkon és nem a felszínen mászkálnak közöttünk..Harmadrészt a 4D tudatosságban minden érzelmi (asztrális) lenyomat azonnal felismerhető,beazonosítható (ha ránézel egy ágyra tudod,hogy mikor készült,ki csinálta ki feküdt benne,mikor és egyáltalán mindent ami összefüggésbe került vele)

átfogóbban látsz,magasabb szemszögből és nagyobb egységtudatban is létezel...energiacsomagok behívásával informálódsz és hang nélkül kommunikálsz..

Tehát ilyenformán nem vagyunk túl érdekesek a számukra,csak mint egy kísérleti nyusziprogram,vagy háziállat tenyészet,(még azoknak sem mutogatják magukat akik szorosan együttműködnek idegen fajokkal)szóval ha látsz egyet,majd ne felejtsd el ide kitenni.. ;)

2018. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ő pl. együtt is dolgozott velük:


[link]

2018. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

16-os:


„Reptiliánt és édestestvérét a draconidákat azért nem fog látni senki teljesen materializálódva,mert ők a 4.dimenzió negatív oldalát erősítik,(a dimenziókkal párhuzamosan és átfedésben is futnak a pozitív és negatív síkok)“


- Mit jelent az, hogy a reptilián a 4. dimenzió negatív oldalát erősíti vagy azon van?

Mi a 4. dimenzió? Az asztrál-szféra? Ez polarizálódik pozitív és negatív oldalra?


...


Ritka tapasztalatom szerint van olyan érzékelési mód, ami kevéssé korlátozott, mint a mi jelenlegi (profán = általános = elfogadott = reális = hétköznapi) érzékelési módunk. Magam is tapasztaltam ilyet.


Ha valaki esetleg tudja:

Hogyan kell vagy lehet az embernek viselkednie, amikor egy ilyen (Reptilián) entitást érzékel?

Mi a helyes magatartás ilyenkor?

2018. nov. 25. 23:19
 19/29 anonim ***** válasza:
38%

16/17-es is én vagyok és linkeltem valamit,bár nem muszáj elolvasni...de linkelek még egyet hátha:


[link]


Erről az egyetlen magyar kontakta hölgyeményről tudok,aki asztrális tárgyalásokon vett részt és kommunikált velük, jelenlegi párja is egy reptilián lélekkel rendelkező inkarnálódott emberke,akár fel is veheted vele a kapcsolatot,még ott van a blogon...és még akadnak ott páran akiknek vannak "külső kapcsolataik"...


aztán már a 11. is leírta,hogy a 4.D az asztrálsík és nemcsak az polarizált,hanem az összes többi is,hiszen a szellemi régióktól indult az energiák besűrűsödése egészen az anyagig,mint az alapfény eszencia torzulásai/egységtudatból való kiválás következménye.. a pozitív és negatív(démoni) oldalakon való éldegélés nem jelenti konkrétan,hogy valami csak fekete vagy fehér,inkább a bennük élő lények aktuális többségi szándékait mutatja...átmeneti lélekminőség a fejlődési spirálon...

Hogy hogyan kell viselkedni,ha valamelyik próbálkozik? Mivel a reptilián a drakik(ősi faj) egy alfaja ezáltal sokkal fiatalabb,éretlenebb és harciasabb,ehhez adódik a hideg mentális empátia nélküli hozzáállás,hierarchikus társadalmi rendszerük és atomszerű pszichikai energiák....szerintem fuss amerre látsz..

2018. nov. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Èn eggyel le is feküdtem. Levàlt a farka, de ùgy is visszanő.
2018. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!