Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki látott már Reptiliánt?

Valaki látott már Reptiliánt?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Sima földi gyíkok stb. nem érdekelnek. Ha komolyabb tapasztalásod volt esetleg, nyugodtan írj privátot. Köszönöm.

2018. nov. 25. 07:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Levàlt a farka"


És hogy szedted ki a fenekedből?

2018. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ők ìgy szaporodnak, 9 hònap mùlva kibùjik a kicsi.
2018. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%

Én már láttam és hiszek bennük!

Úhh az egyik tanarom hüllő! beszelt es a pupillája átalakult ilyen rombusz alakúvá és ő észrevette és kapásból rámnézett azóta mindig köszön nekem és a nyelvével állandóan nyalja magát

2018. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
"pupillája átalakult", "a nyelvével állandóan nyalja magát" - Csak nem Orbán Viktor tanít téged? :O Mire, lopásra?
2018. dec. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 jokigyo ***** válasza:
53%
Reptilián=anunnaki! zeitgeist kivágott rész YouTube! Sárkányok; kígyó istenekről szól minden. Mindent látó szem meg a kígyó jelek mind a reptiliánok jelei. Illumináti és a szabad kőműves ugyan az. Templomos lovagok ugyan az. Mit értünk az alatt hogy reptilián? Idejöttek anno a földre és elkeveredtek velünk. Bizonyos családok jobban rendelkeznek ennek a faj tulajdonságaival. Kik ezek a családok? Azok akik a vérvonalat visszik.pl v.györgy unokatestvére II.miklos cár volt. És senkinek se gyanús! A vérvonalat le lehet vezetni babiloni időkig. A Szent grál az nem egy arany doboz ti iquk! Az vérvonalat jelent! Mit tud az aki így születik? ELŐRELÁTNI mások gondolataiban. Hallani és látni a gondolatokat. A gondolatok több világokat hoznak létre. Miért kell ülni nekik? Nyugi nem megtesznek minket. Csak a női reptiliánok szex közben kasztrálják a férfiakat úgymond. És eltörik a lábukat. Ezt élvezik nagyon. Tibet melletti országban házakra festenek sárkányokat ami körbe tekeri a falloszt. Azért kell az ember hogy többen tudjanak lenni; ferfiak ne szívják meg. Ja meg persze közben rabszolgák vagyunk. Szép mi?! Pszihopataknak írja őket az irodalom pszichológiában. Hitler; churchil; Gyurcsány; Orbán; Valentino Rossi; Michael Schumacher; Kiss Ramóna; Angelina Jolie; David Hasselhof; damu Roland; mishelle wild; Arthur R."Doc" Barker; Basil Banghart; Robert Stroub ezek mind pszihopatak áztatott reptiliánok. Átváltozni csak a tisztább vérüek tudnak. Nőknél mindenki át tud alakulni. Összes sakkozó is olyan.
2020. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 jokigyo ***** válasza:
53%
Ha belegondolok hogy sok mentalista előre tudja hogy mit gondolsz!!.. hogy? Pl.: Eszement játékok Lior Suchard mentalista előre letakart poszterrel várta az embereket. Gondolniuk kellett színészekre stb. És kijött minden ugy ahogy ők a kiválasztott akkor elgondokták"régebben"! .Előre látta hisz posztert csinaltatott és nem vezette rá őket sehogy. A gondolatok a lényeg! Még nem tudom pontosan hogyan. Lehet sose jövök rá!! De..hátha segítettem vakinek. Honnan tudom mindezt?? Úgyhogy rájöttem hogy előre tudta az egyik a sztorim" utána..pofátlanul rávezettek. Miért hagyják hogy áruló legyek? Mert előre látják hogy semmire se megyek!! Én miért írom le ide fókuszban stb helyre? Mert hülye vagyok! Megfogják szivatni? Igen megfognak Mondták! Hogy jössz rá hogy ki olyan? A szeme olyan mint a fentiekben felsorolt. Nem fél .pl ha megijeszted nem fog megilyedni. Nem mind látja előre a gondolataidat! De sokan tudják az éppen "akkor " járó gondolataidat hallani és látni! Azért hátha vaki nem csak röhögni fog majd ezen.Nem tudom ki látja.. ezért ők se tudják hogy ki tesz majd vámot.. emberen keresztül látnak előre! Visszafelé nem tudom. De sztem azt is tudják lehet. De előre a gondolatokban igen. A gondolatok máshol létrejönnek ha e világon belül megvalósuló pl fizika kémia tulajdonságokkal megfelelő. Pl kecske nem fog repülni. De pl ha arra gondolsz hogy megnyirsz egy birkát..vahol megnyirsz egyet. Quinn melory is olyan. Ők játsszák el. Ki vagy doki stb. Avatar film.hasonlo sztorik. És mindnek olyan a szeme e rendezők közül. Spielberg is olyan .hajrá
2020. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 jokigyo ***** válasza:
53%

Még valami..fontos! Azt szeretnék hogy gondolatban add meg magad; nem elég ha csak azt mondod hogy ők jobbak! Azt akarják hogy azt gondold! Nem veréssel; kínzással akarják az embert megtörni..hanem szellemileg!


Ezt élvezik! Azt tudom hogy átlátnak a falon..de nem úgy hogy mindent lát!! Csak az aurádat! Úgy vettem észre hogy kb 10-15 métere voltam tőle..felhívtam hogy itt vagyok..erre szétnéz és nem vett észre!! Miért? Hasaltam egy kút tetején! Lehet hogy visszintes helyzetbe nem látják az aurát ?mikor olyan a szemük akkor csak aurát látják! Ha sima emberszerű akkor ugyanúgy mint mi .de! Sőtétbe látnak! Azt se szeretik ha jobb kedved van mint nekik!! Egyszerűen szarul esik nekik!

2020. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 jokigyo ***** válasza:
53%
Ha ezeknek megnézitek a szemüket; tekintetét akkor rájöttök hogy másabb a szemük. Semmit mondó tekintet; üres; mintha mindig álmodok lennének. Vagy ha mindig be lennének állva.Bhután az a Tibet melletti ország ahol házakra sárkányt rajzolnak ami körbe szorítja a falloszt. A legdurvább hogy pénzt adnak utána az áldozatnak! Szeretnék ha még tovább szenvedne az áldozat. Miután megtette a reptilián "nőstény" amit kell véresen..utána jönnek a hímek levarni az arát. Jól esik nekik az ember szenvedése. Úgymond ők egy intelligens parazita faj. Na de tisztázzuk. A keveredés óta aki olyannak születik nem feltétlenül intelligenssebb mint a sima "ember". Sumérok óta a egyiptomiak át királyokig; rotshildok windzorokig a vérvonal egymás közt ment. Testvér a testvérével stb. Mára már ott tartunk hogy nem kell mindenkinek "rokonánnal".Sokan vannak már! És látják előrre a dolgokat!! Jó kis túlélő képesség! A szexualitásuk mintha direkt azért lenne ilyen szar hogy belőlük ne legyen sok! És kijátszották a természetüket..jöttünk mi. Csak képesek más fajjal elkeveredni! Besza..ássa!!
2020. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
azért édekes elmélet ez :D régen én is hittem bennük de ha jobban utána járunk a dolgoknak rájövünk hogy ezt csak egy ember találta ki azaz david icke és ő alkotta meg ezt a teóriát
2020. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!