Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furcsa hangokat hallok a...

Furcsa hangokat hallok a tetőről szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Mintha mászkálna fent valami a padláson. Szerintetek betörő van fent vagy valami állat?

2018. dec. 1. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen állat. Régen én is hallottam lépéseket a padlásról, aztán pár nap után felmentem, és egy kis galamb mászkált, aminek az ujjára volt ragadva egy szargolyó, és ez a kemény golyó kopogott minden lépésénél. Sok mindenre gondoltam, de erre nem. Az elég életszerűtlen, hogy ember mászkál ott éjjelente. Gondolom, hogy nem ott tartjátok a családi ékszereket és a Picasso festményeiteket.
2018. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Attól a betörőtől nem kell tartani, aki annyira IQ0-ás, hogy léptei hallatszanak, mert az ahhoz is hülye, hogy feljusson a padlásra.

Szórjad fel vékonyan homokkal a padlást, a nyomokból azt is megtudod, milyen állat mászkál.

2018. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy Padloú volt, a Loú kistestű szürke szőrzetű rokona mely padlásokon csoúrdákban lakik főként télen költöznek be ide. Sajnos évek óta nem volt semmi észlelés róluk, igazán szerencsés vagy kedves kérdező!

Ajánlom tarts magadnál veccőt!

2018. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt a december, csakis a Mikulás lehetett.
2018. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Manyi néni.
2018. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Betörő nem megy ilyenkor a padlásra, mert megfagyna, inkább valamilyen kisállat/állatok menyét, vagy nyest szokott a padlásra menni, és azok zörögnek.
2018. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!