Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma magátol felkapcsolodot a...

Ma magátol felkapcsolodot a villany, miért volt ez és van valami jelentösége?

Figyelt kérdés
Elmesélem hogy történt , fekütem az ágyban közbe néztem a tv-ét a szobában egyedül voltam pont kezdödöt egy jó film a viasat3-mon és azt néztem kb a 30-perc környékén magátol felkapcsolodot a villany jó nem ilyettem meg de azért nagyon érdekesnek találtam, gondoltam hogy elromlot a kapcsoló oda mentem meg néztem és a villany meglepetésemre fel volt kapcsolva. Utána a villanyt le kapcsoltam és fel is de a villany kapcsoló jó volt, és egyszerüen nem értettem meg , hogy hogyan kapcsolodot fel.Ha egy szellem volt ez mit jelenthet?
2010. jún. 27. 20:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor melegen ajánlott megnézetni villanyszerelővel és nem fantáziálni mert lehet hogy a kapcsoló közelében részleges zárlat van és előbb utóbb zárlat lehet ami a vezeték felmelegedésével jár és tüzet okozhat.
2010. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egy villanyszerelő szelleme lehetett, aki a házban (vagy egy olyan házban, ami a tiétek előtt állt azon a helyen) kapott halálos áramütést. Ez nagyon régen lehetett, valószínűleg az ezerháromszázas évek végén-ezernégyszázas évek elején. (Azért, mert más hatása nem volt. Ha mostanában lett volna, villogna minden.)


/* Mindazoknak pedig, akik hörögve veszik a levegőt ennek olvastán, bátorkodom javasolni egy alapfokú humorfelismerés leckét. */

2010. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak lesz igaza, ugyanis a szellem törölte az egyik válaszomat... :)

néha, amikor este már álmos vagyok, tök jó lenne, ha nálunk is kapcsolgatná valami lidérc a villanyt/tévét, hogy ne nekem kelljen kimászni az ágyból :)

2010. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A villanykapcsolot elég erősen kell meg nyomni hogy felkapcsolodjon nem képzelöttem nagyon jó a memoriám a szél nem lehetet mivel a szélnek nincs akkora ereje hogy fel kapcsolja, magátol meg kétlem hogy felkapcsolodna, és azt sem hiszem hogy valami elektronikus hiba lenne mivel ez volt velle az első ilyen, és a érdekeség az egészben hogy tljesen be volt nyomva felfellé.


[link] ilyen villany kapcsolonk van.

2010. jún. 27. 23:00
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem billent át rendesen vagy egy kis műszaki hiba, de kétlem hogy szellem lenne az oka
2010. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Érted de csak ugy magátol, hát nem tudom .
2010. jún. 27. 23:31
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem lődd fejbe magad, vagy nyúlj a konnektorba, aztán nézd meg te magad, hogy mi volt...
2010. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
f@sz fej ne írj ide csicska löd fejbe magad te!!! sz@r házi kis köcsög ilyen bUUzikat utálom .
2010. jún. 27. 23:58
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szokott lenni, hogy ha felkapcsolom a villanyt, nem kapcsolódik fel. Valami miatt nem érintkezik rendesen. Olyankor lekapcsolom, majd újra fel, és akkor világít. Kérdés: Hallottad-e, hogy kattan a kapcsoló vagy sem?

Emellett lehetséges az is, hogy egy pár pillanatra kihagyott a memóriád. Nem fikázásképp, komolyan. Ha este volt, lehet, hogy egy rövid időre ébren elaludtál, felkapcsoltad a villanyt, visszaültél és felébredtél.


Amúgy velem is történt hasonló. Egyszer éppen hazaértem suliból, senki nem volt otthon. Alig, hogy beléptem a szobámba, hallottam, ahogy a gép bejelentkezik. Tehát nem futott egész nap, hanem akkor kapcsolt be.

Hasonló történt nagymamáméknál, ahol hajnali 3-kor felébredtem, és bekapcsolt a számítógép.


Következő nap 6 órakor tette ugyanezt. Bő 2,5 méterre voltam a géptől.

Nem foglalkoztam a magyarázásával, de mindenesetre érdekes.


A szellemek léte pedig tudományos kérdés lesz hamarosan, ugyanis számos feléjük vezető kutatást végeztek el. Ilyen például, amikor bebizonyították, hogy az emberi testnek igenis van energia-kisugárzása. Ha ezt összevetjük a kvantumelmélet "minden hat mindenre" gondolatával, akkor nem ostobaság feltételezni, hogy az ember hangulata, érzelmei, cselekedetei hatással vannak a környezet viselkedésére, ami kihat a többi ember viselkedésére.

Például, hogy egy üres házban emberek képesek érzékelni más személyek jelenlétét, "lenyomatát".


Az pedig, hogy egy egyén halála felszabadít-e akkora energiát, hogy az ektoplazma-jelenséget hozzon létre, az már egy más kérdés.

Tagadni valaminek a létét egyébként sem tudományos gondolkodás. :]

2010. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
regelvolt emlékszek és néztem a tvét a filmben pont reklám bolt és a reklámokat nem nézem , néztem a falat és hirtelen felkapcsolodot a villany, arra hogy halotam volna a kapcsolonak a hangját arra nem emlékszek sajnos de valami dereng hogy valamit halottam.
2010. jún. 28. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!