Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon csak beképzeltem,...

Vajon csak beképzeltem, ráadásul kétszer is?

Figyelt kérdés

Nagypapám alattunk lakott, ám sajnos egy éve elhunyt. Az ajtaja általában kulcsra van zárva. Egyik reggel fent, a mi lakásunkban ültem, egyedül voltam az egész házban, mikor annak az ajtónak a jellegzetes nyílását hallottam, jobbanmondva a kilincslenyomását. (Akkor is kulcsra volt zárva) Csak annak az ajtónak ilyen a hangja, és tisztán emlékszem, élesen hallottam. Ki is néztem az ablakon, hogy ki jött, de továbbra is teljesen egyedül voltam. Tulajdonképpen ez a 2. Eset volt, az első esetnél én is csak ráfogtam a hallucinációra. (Akkor is a kilincs lenyomását hallottam)

Tudni kell, hogy szinte sosem képzelek be dolgokat, de ez mégis nagyon megmaradt. Lehet köze ennek a nagypapám szellemének?


2018. dec. 28. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A szekrényajtós dologra nem tudok mit mondani.

A hangok...ha valamit évekig hallasz benne marad a fejedben.

Pl. 10emeletes házban nőttem fel, 20 éves koromig ott éltem.Aztán családi házba költöztem de még évekig hallottam a lift hangját.

Szóval ha évekig hallottad a kilincs hangját, lehetséges, hogy csak benne maradt az agyadban, mint nekem a lift hangja.

Nem vagyok szkeptikus, de fenntartással fogadom az ilyen dolgokat.


Anya februárban halt meg.Ha vissza lehetne jönni, ha tudna jelezni ő megtenné.De semmi.Vagy nem értem a jelet-üzenetet, vagy tényleg nincs semmi.

Egyetlen fura dolog történt.

Aznap mikor meghalt voltunk bent nála.Nem tudtunk maradni, haza kellett jönnünk.Nem tudtuk, hogy egy órája, két napja vagy egy hete van hátra.

Otthon leültem az ő helyére.Beszélgettünk, apa, tesóim.

Egyszer csak anya kis hamusa leesett mellőlem, millió darabra tört.Apa azt mondta, most ment el anyátok.Kis idő múlva hívták apát a kórházból...

Ezen kívül semmi "szellemeset" nem tapasztaltam.

2018. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!