Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek volt már paranormális...

Nektek volt már paranormális élményetek? Meg tudnátok osztani velem?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,azert kerdezem mert szeretem olvasgatni hogy kivel mi tortent :)

2019. jan. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
egyszer a szobámban nagyon fing szag lett, pedig én nem pukiztam:O
2019. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Csak néha be kell írni valakinek, hogy igen. Különben nem menne az üzlete.
2019. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertelmeseket pls😂😂
2019. jan. 4. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Te meg az a típus vagy aki állítja, hogy létezik minden hülyeség, viszont sosem látta vagy tapasztalta egyiket sem.
2019. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Kettő volt. Egy műtét során altatást követően az a következő képem, hogy állok egy szobában, ami fehér és nem érzékelem a teret, csak azt, hogy állok. Körülnéztem párszor jobbra-balra majd felébredtem. Tizenhárom éves voltam ekkor, majdnem meghaltam egy vakbélgyulladás miatt. A második esetnél 31 éves voltam. Elszaladt a kutyám és utánafutottam kb 20 métert tettem meg, majd egyszercsak megjelent velem szemben a kutyám. 1,5 km-re voltam a kiindulási helytől és kb 25 perc telt el ezalatt a “20 másodperc alatt”, a tesóim már rendőrt akartak hívni, mert eltűntem. Pár napra rá egy kép és egy érzés kezdett kattogni bennem elalvás környéki állapotban. Egy szürkés, hideg száraz négyujjú kéz érintése marad meg bennem a felkaromnál. Ennyi, nem több. A vele társuló hirtelen rettenet és ijedtség érzése is fel-felsejlik néha. Építőiparban dolgozom, akinek csak elmeséltem hülyének nézett.
2019. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Klasszikus példája az időkiesésnek olyan embereknél, akik találkoztak idegen civilizációk más lényeivel.Általában emlékezetkiesés, vagy memóriazavarok kísérik az ilyen találkozókat.
2019. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!