Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gyerekkorában látta valaki a...

Gyerekkorában látta valaki a szobájában a kalapos árnyékot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2019. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd?
2019. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Crooked Man?
2019. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindent látok a mai napig de ezt a kalaposat nem.
2019. jan. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég para hogy ennyien látták, én kisebb koromban láttam. 13 évesen kb. Minden éjjel azt álmodtam hogy kimentem a konyhába inni és a szekrény mögül előbújt és jött felém aztán felébredtem minden nao 00:00 kor. Kereken. És valóban nagyon szomjas voltam. Ez ment hónapokig, aztán egyszer mikor ivás után elmentem pisilni hallottam hogy valaki fel alá sétálgat a wc előtt. Kiabálni akartam anyáméknak akik egy kb 5 méteres hosszú folyó végében lévő szobában aludtak. Tudtam hogy senki nem volt ébren. Apám horkolt, anyám meg aludt mikor kimentem és nem jött ki. Mai napig rejtély hogy ki mászkált ott mert másnap megkérdeztem őket hogy felkeltek - e éjjel és mindketten végig aludták az éjszakát. Mikor ott álltam a wcben és nem mertem kimenni mert hallottam a lépteket bent rekedtem vagy 10-15 percig. Össze szedtem magam és mivel kiabálni nem bírtam, nem jött ki hang a torkomon, kicsaptam az ajtót és befutottam anyuékhoz. Láttam hogy mélyen alszanak ott maradtam velük egy kicsit aztán átmentem a szobámba lefeküdtem és aludtam. Aztán nem jött többet. Eltelt 10 év lassan és mai napig nem értem ezt az egészet. És azóta is a hideg kiráz ha éjfélkor ránézek az órára
2019. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
én sosem láttam semmi ilyesmit gyerekkoromban,sem szellemeket,sem kalapos árnyékot,semmit...képzeletbeli barátot sem..abszolút semmit.
2019. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
A gyermeki fantázia...Esetleg tulpa volt de szellem semmiképp.
2019. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Gyermeki fantázia... az igen öcsém. Tudod egy gyermek jóval többet lát, mint a felnőtt és szerintem helytelen azt mondani neki, amikor lát valamit amit a szülő nem tud megmagyarázni, hogy kicsim azt csak képzelted.
2019. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem azt mondtam hogy hogy minden amit a gyerekek látnak az kitaláció.
2019. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a házban nem lehet kalapot viselni. Ez a szellemekre is vonatkozik
2019. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!