Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gyerekkorában látta valaki a...

Gyerekkorában látta valaki a szobájában a kalapos árnyékot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 19:48
1 2
 11/13 Serpent ***** válasza:
8%
A legkedvesebb játszótársam volt. Állva a plafonig ért, és fehér izzó szemei voltak. Esténként a szekrényem sötétjéből bújt elő, de volt, hogy az ágyam alól és együtt játszottunk a játékautókkal, építőkockákkal, meg ilyenekkel. Olyankor minden feltűnően csendes volt. Sokmindent megbeszélhettem vele. A legnagyobb titkaimat volt, hogy csak neki mondtam el. Nagyon belsőséges baráti kapcsolatunk volt. Aztán egy alkalommal (úgy 6 éves lehettem) nem jött elő. Éjszakáról éjszakára figyeltem a szekrényemet, de semmi. Mert az az alak...azóta...bennem él.
2019. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
😂😂😂 Ez jó volt utolsó
2019. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én amikor legurultam az ágyamról kisgyerekként, álmodtam egy zuhanàst, és földet éréskor magam előtt fejjel lefele egy kalapban (magas szögletes trapéz formájúban) egy idősebb arcot láttam, akiről azt gondoltam, isten.

Egyszer melátogattak a szellem baglyok, akik egy lassan mozgó deszka alatt úsztak be balról, és megcsikiztek, de nagyon. Az nagyon ijesztő volt.

2019. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!