Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is látott gyerekkorában...

Fowler kérdése:

Más is látott gyerekkorában zöldessárga fénygömböt lebegni az ablakánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, volt e másnak hasonló élménye: Úgy 8 éves lehettem, amikor erős fény áradt be a szobába a csukott ablakon át. Felkeltem, és közel mentem ahhoz a zöldessárgán ragyogó fénygömbhöz, ami kint lebegett szemem magasságában. Fél percig "szemezett" velem, majd "elúszott" az erő felé felfelé, és eltűnt. Kiderült, ( 15 évvel később ), hogy a barátnőmmel pontosan ugyanez történt, a gömb nála is ugyanúgy viselkedett, és ő is hasonló életkorban volt. A mai napig nem tudom mi állhat az esemény mögött, mivel gömbvillám tudtommal nem viselkedik így. Üdv : Babbbu

2014. okt. 7. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Budapesten?
2014. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam hét évesen jelent meg. Akkor vagy fél óráig lebegett az ajtó előtt.
2014. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reakciókat! Van valami ötletetek arra vonatkozóan, hogy mi lehetett az a fénygömb? Esetleg ha tud valaki ehhez kapcsolódó ismeretterjesztő videót mondjuk a YouTube-on....? Előre is köszi a válaszokat!
2014. okt. 8. 17:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Gömbvillám a legvalószínűbb.Saját élményem nincs ilyen gömbbel, de szkeptikus édesanyám mesélte, egyszer iskolás korában látott egy nagyobbacska labda méretű, narancssárgán világító gömböt ellebegni a kerítésünk mellett.Kiabált az anyjának, hogy menjen ő is megnézni, de ő nagyban beszélgetett a szomszédasszonnyal és nem érdekelte, így nem lett több szemtanú.De elhiszem neki, mert ő nem hitt fura jelenségekben és nem talált ki ilyesmit.
2014. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nos, erős kétségeim vannak a felől, hogy ez gömbvillám volt. Tudtommal a gömbvillám nem viselkedik így. A lebegés milyenségét nem taglaltam fentebb : Nem imbolyogva lebegett, hanem egyetlen ponton megállt előttem kb. fél percre. Barátnőmnek ugyanígy. Tehát a lebegése milyensége is merőben más volt attól, amit elvárnánk mondjuk egy gömbvillámtól... Azért köszönöm amit írtál, kell élménybeszámoló az egyszerűbb dolgokról is, legalább van mihez hasonlítani.
2014. okt. 9. 12:14
 6/15 anonim ***** válasza:

ez az ignis-fatuus nevű jelenség, több festmény is készült róluk a középkorban, igaz ezek egy helyben állnak és pulzálnak de fénygömbök, egyesek idötöréseknek gondolják őket

ezzel magyarázzák azokat az eseteket amikor kihaltnak vélt állatot látott valaki, pl a loch nessi szörny,mokele-membe,

tengeri kígyók,emela-notunka,megalodon, stb



a tiéd inkább lidércfény lehet, keveset tudnak róla a tudósok, általában nagy viharok közben/előtt/után keletkeznek aki belemegy egybe a számára 1 mp idő alatt akár több 100 km-t is megtehet és több hét is eltelik de neki csak 1 mp, tehát ez egy valamennyire bizonyított időtörés csak a jövőbe

2014. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ja és egyébként film is készült az ignis-fatuus okról

a film címe primeval:őslények kalandorai és primeval new world

2014. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Kamuzol ,vagy tényleg igaz,ha igazat mondossz lehet hogy valami olyasmi dolog történt az életedben ami még ismeretlen,vagyis lehet hogy valami ufo áll a dolog mögött
2014. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:) Nem "kamuzok".

Igen, ez eléggé rendhagyó történés volt. Eddig én is eljutottam.

Amiért feltettem a kérdést az, hátha másnak is volt ilyen, vagy hasonló élménye, és talán közelebb jutunk a megfejtéshez...

2014. okt. 17. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyennel, pedig de jó lenne :3
2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!