Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteztek/léteznek sárkányok?

Léteztek/léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt valaki belekötne, igen ez egy komoly kérdés, és nem, nem vagyok kiváncsi a trollkodó válaszokra. Ha valaki esetleg mégis él a lehetőséggel, az kap egy jelentést és kész, megvan oldva, nem kezdek el vitázni.



Szóval, a kérdésem az, hogy a sárkányok létezhetnek még ha eddig léteztek?

Nagyon érdekel a téma, mert amikor Bulgáriában voltam, történt velem egy olyan fura dolog, hogy álmodtam egy helyről ahol volt egy sárkány, majd rá két napjára elmentünk arra a helyre amin nagyon de nagyon meglepődtem, mert életemben nem voltam még azon a helyen, és nagyon rá voltam gyerek fejjel izgulva arra, hogy lehet lesz itt egy sárkány. Majd az égben, ami elég felhős volt, láttam egy árnyékot, ami lehet nem is az volt, de mintha sárkány lett volna, bár lehet csak egy madár volt, vagy vizuális típus vagyok és az agyam játszadozott velem. (Most nyáron történt, és japp gyereknek tartom magam 17 évesen)

És azóta érdekel ez a dolog. Szeretnék olvasni és kutatgatni utánuk, mert tényleg lázba hoz a téma. Igazából régóta érdekel, de mostanában vagyok úgy, hogy neki kéne kezdenem az infók keresésének. Lehet, hogy butának és kicsinyesnek fogtok nézni, de szerintem léteznek unikornisok, vagy a megalodon, sellők és egyéb más természetfelettinek vagy misztikus lénynek gondolt állatok.


Van még vele valaki így? Hogy hisztek benne?

(Nem vicces ha valaki előjön a húsvéti nyuszival, meg a fogtündérrel meg hasonlók, nem a gyerek mesékre gondoltam.)



2019. febr. 22. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem a “sárkányok” dínók voltak vagy valami olyasmik, abban a korban és a dínókkal együtt kihaltak🤷🏻‍♀️
2019. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Erik2.0 válasza:
78%
Sarkanyok nem leteztek es nem is fognak ezek utan amit csinal az ember a bolygonkkal! Szval max a kepzeleted jatszott
2019. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tűzokádó félék nem léteznek. Jelenleg ami a legsárkányosabb, az a komodói varánusz. A középkori mesék, legendák pedig a dinoszauruszok csontvázaiból születtek. a régi emberek semmit nem tudtak a dínókról, és kapásból sárkánynak hitték a leleteket.
2019. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Valaki azt mondta, hogy ők egy ilyen előző faj voltak a Földön; akik ugyanígy megtapasztalásokat gyűjteni jöttek, mint mi. (Én nemtom.)
2019. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
En pl valami ismeretlen viziszornyben pl megalodon vagy ami olyan melyen van soha nem latott fenyt valami szorny, hiszek mivel az oceanok 80 vagy 90% felfedezetlen... amugy meg naponta fedeznek fel uj fajokat ... csak kisebb allatokat viszonyt sarkanyok eleg nagyok hat jol el lehetnek bujva akkor😃 de kitudja.. lehet jelet kaptal es felfedezo kell legyel es te fogod megtalani a sarkanyok foldjet
2019. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi ez jópofa volt! :D első neked lehet igazad van, és a többieknek is. Az 100% hogy ilyen "víziszörnyek" léteznek mert hát nagyon sok pontra nem juthat el az ember és minél mélyebbre merészkednénk a vízben, annál ilyesztőbb állatokkal találkozhatnánk :0
2019. febr. 23. 00:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én unikornisokban bár nem hiszek, se az európai sárkány mitológiában (repülő, tűzokádó sárkány), de el tudom képzelni, hogy a kínai sárkányok (valami angolna szerű óriás szörnyek), Nessie, a Bigfoot, a Yeti, a Kraken (és egyéb vízi szörnyek) valaha léteztek, egyesek talán még ma is.
2019. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!