Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kislanyom szellemet lat?

A kislanyom szellemet lat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A 2 és fél éves kislányom már 3-ik éjjel felul az agyban es azt kerdi:Anya az ki az?Es az ujjaval mutassa.Eslo este a szoba sarkaba,aztan ki a konyhaba.Mindtuk ott nincs senki. De van anya!Ott van az arnyek!Es bujik el a paplan ala es sir.Tegnap este nagyon riadt volt mert azt mondta jon felenk!Szellemes filmeket nem nezunk,nem is beszelunk ilyenrol.Ujev utan a pap volt hazszentelni.A haz 1950 volt epitve,mi felujitottuk,de a tudtommal ott nem hallt meg senki benne. Szerintetek?Megoldas?
2019. márc. 27. 22:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kétszer volt hasonló nálunk, csak szerencsére pozitív élmény volt. Kétéves lányom mutatott mellém, hogy ott a bácsi. Hát csaknem betojtam, de mivel a lányomnak tetszett a látvány, nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Megoldást nem tudok, esetleg - ha nem féltek - mutassa konkrétan, merre van, menj oda egészen, és mondasd el, mit lát akkor.
2019. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy lát valamit.

Az én fiam még nem beszél de esténként nézi a plafont, mosolyog, integet. Ki tudja mit lát? Lehet csak árnyék. Lehet más.

2019. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A gyerekek 3-4 éves korig látják a szellemeket. Utána már elvileg nem.
2019. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!