Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik velem éjszaka?...

Mi történik velem éjszaka? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
3 különböző éjszaka "eseményeit" írom le az első kommentekben. De ezt senki nem fogja elhinni, én magam sem hinném el, ha valaki nekem mesélné....

2019. máj. 14. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Küldtem egy privátot. Csak jelzem, hogy szeretném a nyilvánosságot kihagyni ebből az esetből, azt már leírtam hogy miért.
2019. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sok mindennek utána akarok olvasni a neten, mert teljesen laikus vagyok a témában...sokan írtak privátban, és megmondom őszintén, hogy néhány dologról azt sem tudom, hogy mit jelent... így kutatok egy kicsit neten... felzárkózok a témában...

Nagyon köszönöm, hogy írtatok, és azt is köszönöm nektek, hogy nem néztetek teljesen hülyének, vagy zakkantnak!


Persze továbbra is várom az üzeneteket, akár ide, akár privátba! Minden ötlet hasznos lehet!

2019. máj. 16. 04:46
 13/18 A kérdező kommentje:

Azért csak 90%-ban tudom elfogadni az Alvásparalízist, mert az teljes bénultságot ír, kivéve a szemmozgást (hívta fel rá valaki a figyelmemet), és a fejemet el tudtam fordítani...

másrészről, ha más (többen) is ugyanazt hallucinálta, akkor az már nem lehet hallucináció...(hívta fel rá valaki a figyelmemet)...

2019. máj. 16. 04:55
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia szerintem elrabolták ufók
2019. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Bár kétség kívül belátom, hogy a több száz milliárd galaxisban nem az emberiség az egyetlen életforma, mégsem hiszem, hogy ez valami idegenek által művelt "élmény" lett volna. Nem tudom, olvastátok-e Annie Besant - Sötét hatalmak a természetben c. rövid beszámolóját.... nos én megtettem, és van benne egy rész, amit ide bemásolnék:


"Befejezésül próbáljuk megérteni ismét azt a nagy jellegzetességet, az intellektust, az „Ént”, ami az egyént teszi. Ez a vizsgálat azt az eredményt adja, hogy meg kell szabadulnunk ettől az „Én” alakító képességtől úgy, hogy az egyéni „Én”-t olyanná tesszük, hogy azonosítsa magát a tökéletesebb Élet nagyobb „Én”-jével. De használjuk ehhez az egyéniségnek minden erejét, amit küzdelemben, lázadásban és egyéb nehézségek közepette építettünk fel, hogy ez a kisebb én elvegyüljön a nagyobbal, és mindennek a lázadásnak és küzdelemnek gyümölcseit további fejlődésbe magával vigye. A bennünk lévő ezen képesség lesz a legnagyobb nehézség számunkra, mert ez az a pont, ahol a természet sötét erői megragadhatják az alkalmat s mivel most már kiemelkedtünk a hétköznapiságból, felfigyelnek reánk. Így tehát azoknak, akik gyorsítani akarják fejlődésüket, hogy hamarább érjék el a szellemi világot fel kell ismerniük, hogy legnagyobb ellenfelük ez az ahamkara princípium, mely addig a pontig elvitte őket, ahol most állnak. Addig segítségükre volt, most ellenségükké válik s szövetségese lesz az összes sötét erőknek."


És bemásolnék egy privát üzenet részletet is:


"Az is fura, hogy csak fiatal felnőtteknél fordul elő ez az élmény. Talán ez arra vezethető vissza, hogy új, - magasabb tudatszintű - lelkek érték most el a felnőtt kort, akik lehet, hogy a genetikájukban hordozzák egy pozitív tudatváltás lehetőségét. Néhányan úgy gondolják, hogy a földönkívüliek is meg szeretnék szerezni ezt a titkot, ezért vizsgálgatják ezt a korosztályt olyan intenzitással."


Talán a kettő nem is áll olyan messze, ha hozzáveszem a meditációimat, ami egyre jobban megy... és kezdem visszaszorítani az EGÓ-t teljesen, ami abból áll, hogy csalódásnak veszem alapból, és egyre kevesebbszer veszem figyelembe a véleményét... a nap legnagyobb részében elhallgattatom, hiszen semmi hasznát nem vettem az elmúlt 38 évben! Sőt! Vele aztán tényleg nem lett jobb az életem. EGÓ=ÉN


Próbálok kapcsolatot teremteni a magasabb ÉN-el...entitással... lélekkel... és ez lehet, felhívta a figyelmet...mivel az átlagtól mindenképpen eltérő viselkedés.....


De csak találgatok... és tovább kutatok.... persze a mediációt sem hagyom abba, és az EGÓ rombolását sem! Mert végül is minden Buddhista álma az EGÓ nélküliségi megvilágosodás!

2019. máj. 20. 07:15
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből alvásparalízisre gondoltam, velem is volt már hasonló párszor. Tudom, hogy iszonyú félelmetes, de tudatosítsd magadban, hogy ez előfordulhat. Ha ilyenkor nyugodt tudsz maradni, hamarabb elmúlik.
2019. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dr. Tenják Tamás táltos Nyíregyháza! :)
2020. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az alvasparalizis nem más mint demoni támadás. Ne csodalkozzal hogy hozzád feresuk van ha ezoterikus konyveket olvasol meg meditalsz. Próbáld ki Jézus nevét ha legközelebb is megtortenik. Veszíteni nem veszitesz semmit de legalább lesz sajat tapasztalatod és aztán ennek tükrében tovább keresheted az igazságot.
2021. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!