Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek le lehet videózni...

Szerintetek le lehet videózni a szellemeket?

Figyelt kérdés
valami fehérfénygömböket vettem fel egyszer egy éjjellátó kamerával. vagy azok a fehérgömbök nem is szellemek? mik azok a fehérfénygömbök? valaki tud rá valami racionális válszt adni rá? a neten néztem h vannak ilyen fehérfénygömbök amiket szellemként vagy lélekként írtak le. de most valóban az vagy sem? köszi.

2019. máj. 22. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor mik azok a fénygömbök?
2019. máj. 22. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

A lélek nem fénygömb. Fogalmunk sincs hogy mi is valójában mivel nem e világi.

A lélek ebben a fizikai világban nem tud megnyilvánulni.

2019. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andris9900 válasza:

akármi is az, soha nem fogsz rá normális magyarázatot kapni. lehet, hogy csak furcsa természeti jelenség vagy szar a kamera, de lehet, hogy az, amire gondolsz, akármi lehet. küldök egy két érdekes cikket, amiknél elég nehéz eldönteni, mi micsoda: [link]

[link]


videó az üldözésről:

[link]


csak, hogy tiszta legyen! az ufo jelentése unidentified flying object, ami magyarul azonosítatlan repülő tárgy vagy valami ilyesmi. tehát itt szó sincs űrlényekről... vagy mégis?!

2019. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a szobámban voltak fénygömbök...

láttam is ilyen videókat h a szobában vannak fénygömbök stb.

földönkívüliek is szoktak jönni. na azokat is levideóznám. visszanézni....tán nem merném.

csak egyet láttam normálisan,de ugye úgysem hinne nekem senkisem.

a szellemek gyakrabban vannak. van h teljes alakjukban,de van h ilyen fénygömbszerűek.

2019. máj. 23. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Azok nem szellemek. Nem is földönkívüliek.

Kivetítés, valaki szórakozik veled. Olvass utána a Blue Beam Projektnek. Már nagyban alkalmazzák, mert érdekli őket, hogyan reagálnak az emberek, elhiszik-e, hogy természetfeletti lények.

És ezek szerint, igen. Elhiszik.

2019. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!