Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek abban hogy a...

Ti hisztek abban hogy a gyerekek látják a szellemeket? Valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Előfordult velem nyáron hogy ültem és néztem kifelé és mintha elment volna előttem valaki láttam az arcát meg minden de úgy gondoltam kepzelődök, pár hónapra rá férjem küldött egy képet a nagyszüleiről akkor kapcsoltam hogy mamáját láttam. Utána meghalt apósom és nem akartam a 3 hónapos kislányommal úgy vissza jönni még nem szentelik fel a házat. Délelőtt egyedül vagyok a kislanyommal és mikor kijövök ebédet készíteni sokszor arra megyek be hogy néz a plafonra és úgy gagyog mintha velem beszélne. Előfordul sokszor olyan is hogy néz mögém mikor felveszem és nyugtathatatlanul elkezd sírni. Tény hogy 6-an haltak meg a házban és férjem mamája állítólag nagyon gonosz volt. Mióta itt lakunk szinte minden éjjel rossz álmaim vannak. Anyosom sokat mesélt hogy majdnem minden éjjel arra ijedt fel hogy mintha becsapódott volna az ajtaja. Egyelőre még nem tudunk elköltözni mivel nincs rendbe téve még a házunk,de nagyon kezdek félni és főleg a kislányomat féltem. Ezek szerint nem ért semmit hogy fel lett szenteltetve? Valakinek tapasztalata?
2018. dec. 26. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
Én nem láttam gyerekként sem.
2018. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
87%

Szia nekem saját tapasztalatom van!

Én kiskorom óta a mai napig látok szellemeket. Reggelente amikor készülődtem mindig láttam egy vörös hajú hölgyet zöld kabátban a nappalinkban ülni a félhomályban (egy rokonom sem vörös hajú) nem is hittem a szememnek egy darabig ameddig nem kezdett el követni. Kutatgattam hogy vajon ki lehet az és mint kiderült az a hölgy a volt tulajdonos aki itt halt meg a házban a férjével együtt szívrohamban egy pár nap eltéréssel. Én már 3 éve foglalkozok ilyen természetfeletti dolgokkal és a spiritualitással. Sajnos ő is egy itt rakadt lélek volt de vissza sikerült küldeni a fénybe. Azóta még van hogy látok szellemeket de már tudom hogy nem kell félnem tőlük mert vissza tudom őket küldeni.

A te esetedben viszont nem kell félned hogy bántják a kislányodat vagy téged. Lehet hogy lesznek parajelenségek de minél hamarabb keress fel olyan embereket akik komolyan ezzel foglalkoznak és nem csak pénzért csinálják. A szentelés sokat ér egy házon viszont ha egy itt rekedt lélek van ott azt csak visszaküldéssel lehet eltávolítani. Kérd meg az őrangyalodat hogy segítsen olyan embert találni aki el tudja küldeni a szellemeket onnan.

Remélem ennyivel segitettem egy kicsit. Ha valamire kíváncsi lennél még szivesen válaszolok.

Szép estét.

2018. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél. Ha már ilyennel foglalkozol érdekelne hogy olyan hogy "boszorkány" létezik e? Anyum mindig mondott olyanokat amiket a mamám csinalt és kezdek hinni benne. Meg lehet valahogyan védekezni hogy ne bántsák a kislanyom? Anya mutatott egy "trükköt" hogy lehet levenni róla az átkot de mikor leveszem elhallgat semmi baja utána, de viszont úgy mond át kerül rám és igy nagyon sok baj ér. Megelőzhető ez a dolog?
2018. dec. 26. 18:27
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
Ha meg akarod védeni a kis lányod, akkor nem tömöd a fejét ilyen baromságokkal és főleg nem viszed sarlatánokhoz.
2018. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha te nem hiszel az ilyenekben nem tudom miért vagy itt. Szerinted a te véleményedre vagyok kíváncsi?
2018. dec. 26. 18:35
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
En hiszem,mert lattam,ahogy baratnom kisfia latott valamit...
2018. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
85%

Igen, hiszek!


És szerintem jobb lenne elköltözni abból a házból....

2018. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem anyósom tanítgatta integetni a másfél €ves kislányomat. Mindig integetett neki s mondta neki,hogy integessél szépen x( gyerek neve)ke! Na,anxósom hirtelen elhunyt. Pár napra rá etettem a gyereket a székben,erre elfordult ,nézett egy pontot és integetett. Na? Ugyehogy para.
2018. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
:O
2018. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%
A gyerekek nem látják a szellemeket,de sok felnőtt igen,pláne drog hatása alatt.
2018. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!