Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti nem féltek, hogy az a sok...

Ti nem féltek, hogy az a sok halott a földben egyszer majd feltámad?

Figyelt kérdés

Mi lesz, ha egy napon az Úr, vagy a Sátán megdühödik reánk és haragjában ránk zúdítja azt a sok halottat?


"Amikor már nincs több hely a pokolban, a holtak ellepik a Földet."



2019. jún. 2. 09:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%
Ez a kérdés most full komoly? Ha nem lennének ilyen hülye zombis filmek, akkor senkinek nem jutna eszébe ilyen hülyeség. Ezen az alapon akkor hamarosan Voldemort is eljöhet érted.
2019. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha majd én is feltámadok, akkor nem!
2019. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én ennék egy jó chilis pizzát, innék egy sört, elszívnék egy cigit aztán jöjjön aminek jönnie kell. HA valaha ilyen történne, legalább bármi érdekes lenne az életemben. Félni meg minek ilyenektől? Max azzal riaszthattok meg, ha már Isten és Sátán IS csekkeket küldene nekem, mint földi csatlósaik :D
2019. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindegy.
2019. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon nem fenyeget ez a veszély tömeges mértékben, mert ha nem váltod meg a sírhelyet újabb 10 évre, azonnal kiássák a rokonod a földből és megy az égetőbe. Örök nyugalom.. amíg valaki fizet utánad. Max a leghíresebb emberek sírjait nem merik megbolygatni.
2019. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan néznek ki a feltámadásra váró halottak?

Egy részük már csak csontváz, másik részük urnába zárt égési maradék.

Ha tehát feltámadnának, akkor a hamvasztottak irtó nagy porvihart okoznának, a temetettek maradványai pedig elviselhetetlen csontzörgést generálnának.

2019. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6. Plusz az aki még bomlásban van nem tudna elkapni senkit, mert nem látna a porfelhőben xD
2019. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem félek. Ilyennek sosem volt még, így nem is lesz.
2019. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Valaki adjon neki csokit
2019. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Mivel az anyag örök körforgásban van, ezért lehet nem jutna mindenkinek test. Ha mégis, akkor senki se lenne kövér. Sőt, lehet max mindenki ilyen 3-4 centis lenne, főleg ha a halott állatok is feltámadnak. Amúgy se férnénk el máshogy.
2019. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!