Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki használta már a Titkot, a...

Ki használta már a Titkot, a vonzás hatalmát, és a gyakorlatban, mit ért el vele?

Figyelt kérdés

#titok #Vonzás hatalma
2019. jún. 2. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy komplett szituációt hoztam létre.
2019. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És mi volt a szituáció?
2019. jún. 2. 17:55
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
A titkot szoktam használni, de ez nem az a titok amit mindenhol megtalálsz a neten, ez a titok, tényleg titok, nem is írok róla semmit, még azt sem, hogy mit értem el vele, titok...
2019. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Használtam,viszont nem ért semmit. Csak bolondnak tartottak miatta. Abba is hagytam.
2019. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem működött már többször is, viszont szó szerinti értelmezést kell alkalmazni, ami a Titokban elhangzik, hanem az érzést is létre kell hozni, hogy 'már megtörtént', amit teremteni szeretnél.
2019. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4 esnek Akkor ne add fel Ez nem olyan, hogy hirtelen működik.Én 10 éve gyakorlom.Olyan mint a hullám bármikor kerülhetsz le és fel is .Be lehet mindent vonzani ,mindegy rossz vagy jó .És van amiben tudod használni van amiben nem De ez változik.Egy példa Ami mindenkinek sikerül A bal lábbal kelés példája Mikor minden szarul sikerül. Vagy mikor vezetsz és jön egy hülye ,akkor 5 perces út alatt még jön 10 másik. Ez is a vonzás törvényén alapul, csak itt gyors a megvalósulás.De ezt meg lehet csinálni bármivel,Mondanám, hogy egyszerű de nem az .Nekem nem az a világnézetet teljesen ki kell fordítani.És igen hülyének néznek kb De te hátradőlsz a fotelban amíg ő gürizik 10 órát ,hogy legyen mit ennie ,és hol laknia .mert az élet nem erről szól.Szóval ezért keresek olyanokat akik tapasztalják a saját bőrükön , hogy igen működik.Kinek milyen gondolatmenet vált be ,és ezeket megosztva gyorsítani lehetne a fejlődést.
2019. jún. 2. 20:36
 7/19 A kérdező kommentje:
5 nek Látom Te legalább a videóját láttad :) Mit sikerült bevonzanod ?
2019. jún. 2. 20:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7, párkapcsolatot, munkahelyet, anyagi bőséget. mindenre működik :) (#5)
2019. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

1# vagyok.

Egy nagyon meggondolatlan szituáció. Nem hittem volna, hogy évekkel később ennyire fogja befolyásolni az életem. Azt hittem, hogy jó izgi lesz, de nem. Most meg szenvedek már 2 éve. :D

Annyi a lényege, hogy menő akartam lenni az új suliban azzal, hogy ha bevállalom a magányos farkas kislány szerepét és keresek magam mellé egy havert, aki nagyon laza, intelligens stílusú és bírni fogja az idegesítő énemet is. (na, van is csak rohadtul nem illünk össze, mert a megálmodott karakter sem 100%ban kaptam meg. Szóval, iszonyat csalódott voltam, már azt várom, hogy egyetemre mehessek. Ott nem fogok ekkora hülye lenni.)


Egy senkinek érzem magam ott a suliban. :D Soha nem voltam még ennyire magányos. Változtatni már nem tudok, mert teljesen kifordult a személyiségem. Szóval, csak óvatosan ezzel a nagy "varázslattal". ^^

2019. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Már sokszor használtam azelőtt is, hogy megírodott volna a könyv. Ha van olyan vágyad, amit valóban meg is kell tapasztalnod, akkor be is fog következni. De az érzés valóban kell, a beleélés. De nem erőszakosan...inkább úgy mondanám, hogy olyan, mintha hallgatnád a mesét, és elképzelnéd, csak úgy szabadon. És egyszer csak teljesül.Lehet, csak egy vagy pár év múlva, ezt is kalkuláld bele.
2019. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!