Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki használta már a Titkot, a...

Ki használta már a Titkot, a vonzás hatalmát, és a gyakorlatban, mit ért el vele?

Figyelt kérdés

#titok #Vonzás hatalma
2019. jún. 2. 15:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Folyamatosan használom, már gyerekkoromban is, tudattalanul. Az egész életemet én alkottam meg, bár nem nevezném magam mesternek, de hihetetlenül jól csinálom. Sok személyiséget alkottam magamnak régebben, sok-sok nagyon mély baráti kapcsolatot, a szerelmem. Sokszor pedig pizzát, vagy narkót, pénzt, tökéletes munkalehetőséget, jó testet, szép arcbőrt, stb.


Most milliomos akarok lenni, és egy új lakást manifesztálok bele, tökéletes otthoni munkával.

Kiterjedt már oda is a képességem, hogy a szerelmem életét is alakítom, és jobbá teszem. Van, hogy megalkotok neki egy gyönyörű napot képzeletben, érzem és látom ahogy boldog, másnap pedig a depressziójából kimerülve ugyanazt éli át, amit elképzeltem.

2019. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Sok személyiséget alkottam magamnak régebben"


?????

2019. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11.nek: multiplex zavart alakítottál magadban? :D
2019. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Esküszöm, már másodszorra olvasom ugy, hogy Tiktok... :D
2019. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Akik képtelenek értelmezni valamit, és engem állítanak be olyannak aki nem írt értelmeset: elképzeltem, milyen akarok lenni, majd olyan lettem. Később, újra elképzeltem valami mást, és újra olyan lettem.
2019. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmezhető Dr. Flex.
2019. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a Titok című könyvtől jobb LYNN GRABHORN - A VONZÁS HATALMA című könyve.

De lehet hogy egyedül vagyok ezzel. :)

Mindenesetre elvégeztem még plusz néhány teremtés kurzust és nem ártott meg.

Hogy mit értem el?

Egy új életet. ♫♫♫♪♪♫♪♪ :)

Mert a régi már nem tetszett.

2019. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Hasznàlom sokat. Vannak dolgok amiben nem megy olyan jól, mert legbelül mèg korlàtaim vannak, hívhatnàm akàr karmànak is. Pont mostanàban vagyok tùl egy hatalmas sikeren, ami a karrieremmel kapcsolatos.

Amùgy jól fejleszt! Ha olyan dologra akarja vki hasznàlni, amit nem kaphat (mèg) meg, akkor egyszerűen nem törtènik meg a kívànsàg.

Vannak technikàk hogyan lehet kiszedni fàjdalom pontokat a testből, amik àltalàban a fő felelőseik a sikertelensègnek.

Ha van kedved sztorizni erről, írj nyugodtan privibe. Èn is tudok mesèlni, velem is szàmtalan pozitìvum törtènt ennek köszönhetően.

2019. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor sikerult.


Viszont a legutobbi esetben pontatlanul vizualizaltam es felresiklott. Elbasztam az eletemet kicsit.

2019. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!