Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ténleg léteztek sárkányok?

Ténleg léteztek sárkányok?

Figyelt kérdés
És még mindig létezhetnek???,Vagy ha már nem meddig léteztek és mért haltak ki???,És tudtak (vagy tudnak) tüzrt okádni???
2010. júl. 9. 22:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%
ma sem tudjuk pontosan, hogy mi volt a dínók korában. lehetséges hogy volt ilyesmi
2011. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
F!szért égetsz ilyen kérdéssel? Megégetlek én téged.
2011. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 dready9226 válasza:
63%
Nyugi, nem te vagy a bolond, hanem azok a buták, akik 100%-ra állítják, h nem voltak sárkányok... Bár bizonyára az eszük addig ér el, h az ősi civilizációk is biztos Skype-on meg Facebookon írták egymásnak, h rajzoljanak már ők is sárkányokat, meg ők is találjanak ki sárkányos mítoszokat, h az egész földön elterjedjen:) Ne foglalkozz velük, sajnos műveletlenek. "A buta ember biztos a dolgában, az okos pedig kételkedik utána jár dolgoknak!" ;)
2012. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Trisztán97 válasza:

Ha választ akarsz kapni erre a kérdésre írd be a google-be hogy:

"Dínók és Sárkányok: legenda és valóság"

E szerint a dokumentum-film szerint leletet is találtak sárkányokról.

2013. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Sárkányok léteztek, Mint ahogy dínók is, és nem aszterioda hullot az űrből, amitől kihaltak, hanem az özönvíztől hatlak meg, én is elég komolyan beszélek, aki pedig nem hiszi, vessen magára.
2013. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 swaxxx válasza:
67%

valószínüleg léteztek hiszen nem véletlenül festették templomok ablaküvegeire őket a 10-11.században meg hasonló dolgok!

ha nem lett volna igaz és nem látta volna őket mármint a sárkányokat senki akkor magától az ember nem találna ki ilyeneket!

2013. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
82%
Én úgy gondolom,hogy létezhettek olyan hüllők,akik nem pusztultak ki valami okból,mint a krokodilok,és ehhez hasonlók. A bányászat már az ókorban is ismert tevékenység volt. A bányákban sokszor bukkanhattak kövületekre. De nem csak ott,hanem bármilyen földmunka során is. A mamut koponyákra azt hitték az emberek,hogy egyszemű óriások koponyái. Ugyan így a talált dinoszaurusz csontok is megihlethették a korai emberek fantáziáját. Pl a baziliszkusz sárkány esete jó példa. Úgy tartották,hogy régi elhagyatott házak padlásán lakik,és leginkább valami kakas és más élőlény keverékére hasonlított. A lényeg. Létezhettek sárkányok,amelyek nagytestű hüllők lehettek. Sőt ha maró,"forró" anyagot tudott köpni stb.... Mindenesetre szerintem furcsa,hogy egymástól független népek,és korok említik,viszonylag hasonló leírással. remélem jól tudtam hozzászólni. :)
2013. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:

Természetesen léteztek sárkányok,hogy ma léteznek-e azt nem tudom megmondani(sajnos).Készült is róla dokumentumfilm amit elküldök bárki megtudja nézni.

Dragones Una Fantasía Hecha Realidad

Sárkányok Birodalma (teljes film)

Link: [link]

[link]

2013. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Youtub-on lehet megnézni

az első a dokumentumfilm.....

a második elmesélő jellegű....

2013. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

Még mindig én vagyok ma amiről biztosan tudom hogy létezik

[link]

Draco volans a neve.

ill.

[link]

2013. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!