Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ténleg léteztek sárkányok?

Ténleg léteztek sárkányok?

Figyelt kérdés
És még mindig létezhetnek???,Vagy ha már nem meddig léteztek és mért haltak ki???,És tudtak (vagy tudnak) tüzrt okádni???
2010. júl. 9. 22:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"E szerint a dokumentum-film szerint leletet is találtak sárkányokról."


Csakhogy az nem dokumentumfilm. Az egy sima film, ami dokumentumfilmként van előadva. A készítők sohasem próbálták valóságosnak beállítani, még a film leírásában is szerepelt, hogy fiktív. Elég szégyen, ha valaki így is bedőlt neki.


Sárkányok pedig nem léteztek. Bár ez attól is függ, mit neveznél sárkánynak. Ha valaki a sima gyíkokat is annak nézi, az az ő dolga, de mesebeli tűzokádó sárkányokat hiába keres.

2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 swaxxx válasza:
27%
A tengerek mélyén senki sem jàrt mèg ki tudja hogy mik rejtőznek ott . Léteztek óriâsi aligàtorszerű lények. Èv szàzadokra hibernàlódni tud tudnak a tengerfenéken levegővétel nélkül. Egyszóval sosem tudni hogy mik relylenek odalenn.
2014. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 wulf válasza:

Oszinte leszek se elen vetés se alá támasztás sincs a sárkány lètezésèröl

De amugy is maximum létezhetek a Dinoszauruszok idejében

2014. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
És ez mért ezotéria??
2014. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

Nekem egy hiteles (olyan testérzeteim voltak, amik hitelessé tették) szellemgyógyász mellékesen megkérdezte a kezelés során a fensőbb hatalmakat(keresztény dolgokra kell gondolni) a sárkányokkal kapcsolatban, és léteztek i.e. 30.000 idején, de i.e. 10.000-kor már nem. Én sárkány voltam az egyik inkarnációmban.

Szerintem az atlantisziak irtották ki őket(Az energiából történő kristályképzés, az energiagyógyászat létező dolog)

Sellők is léteznek, ahogy jó és ártó szellemek is.

(9 dimenzió)

2015. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
48%

Szerintem léteztek mert akkor honnan jött volna a sárkány főleg a tűzokádó sárkány! Amúgy nagyon jó dolog hogy hiszel valamiben sárkányok márpedig igenis létezten és ma is léteznek és nem a szomszéd feleségére gondolok! (ami csak úgy mondom hogy lehet hogy a szomszéd feleségének vagy az anyósoknak fáj (de tudom hogy ez egyeseket nem érdekli)) Na szóval az a lényeg hogy létezhetnek ma is a tűzokádó sárkányok is!


Tessék ha ezt megnézed akkor szerintem fogod tudni hogy léteztek vagy ma is léteznek mert vannak tényleg olyan okos és értelmes tudosók akiket hiába nézünk butának nem butaságokat mondanak (kivéve azok akik a gyakori kérdések.hu-n házi sárkányozzák le a szomszéd feleségét meg az anyósaikat (na azok nagyon butá)) Ennyit erröl.



itt a link:

https://www.youtube.com/watch?v=7NHJNakCBok

2016. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"honnan jött volna a sárkány főleg a tűzokádó sárkány"


Az emberi fantáziából, ahogy a többi mesebeli lény is.

2016. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Szerintem léteztek sárkányok,valahol még abban a korban ahol királyok és lovagok voltak,nem hiába harcolnak a filmekben is a lovagok sárkányokkal,meg barlang rajzok is vannak sárkányokról,biztos az ősember kitalálta és lerajzolta nem? Nem lehet tudni mi volt régen,Archaeopteryx is volt a dinoszaurusz korban,az egek ura,akkor lehetett sárkány is.
2017. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!