Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az összeesküvést-elméletet...

Az összeesküvést-elméletet kiáltó hitetlenek most mit szólnak, hogy kezd bebizonyosodni a földönkívüli élet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 23:28
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/210 anonim ***** válasza:
10%

Én a 71% - ot napok óta pontozom lefelé. De még mindig 71%.

Nem tudós. Vagy ha igen akkor valami csapnivalóan gyenge.

Biztos nagyon komoly munkáz végez, mégis naponta 3x leírja hogy mi a tudomány. Mert ez neki fontos. Kioktatni a butákat.

2019. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/210 anonim ***** válasza:
88%

... amúgy melyik jobb, tudósként véresszájjal UFO-zni, egyből összeesküvést kiáltani, meg földönkívüli beszivárgástól rettegni...


Majd ha kiderül, hogy csak egy kínai drón volt, és tök hülyét csináltál magadból a világ előtt?


Vagy higgadtan tudományos megközelítéssel kiértékeled a dolgot, és kijelented hogy nem tudjuk egyelőre mit láttunk.


...

Mondjuk egy Nobel-díjas fizikus nem dumálhat mindenféle hülyeséget össze-vissza, mert van tudományos hitelessége, amit egy ilyen pillanatok alatt romba tud dönteni.


Neked nincs ilyen, bárhol bármilyen hülyeséget terjeszthetsz, akkor se fog senkit sem érdekelni. Neked nem lesz károd abból ha hülyét csinálsz magadból.

2019. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/210 anonim ***** válasza:
88%

#101, Legyen ez a legnagyobb örömöd az életben, hogy lepontozgatsz egy fake accountról, és nem történik szignifikáns változás :D


Leírtam, hogy mivel foglalkozom. Ha döcög az értő olvasás, az nem az én hibám.

2019. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/210 A kérdező kommentje:

101


Lehet, hogy ismerőse a főmuftinak itt :D


Pedig szétrollkodja az Ezo fórumunkat


Pedig fordított esetben végeles tiltás járna

2019. szept. 26. 13:05
 105/210 anonim ***** válasza:
11%
Milyen fake acc? Ezt használom fél éve. Látod milyen buta vagy. A fake jelentését se érted.
2019. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/210 anonim ***** válasza:
0%
En telóról pötyögök, ő meg szerintem gép előtt van. Gyorsan leírja a 100adjára is, ettől okosabbnak tűnik és ezt élvezi. Valódi tudós nem csinálja ezt.
2019. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/210 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező... ne égesd már magad.

Az "ezotéria" nem azt jelenti, hogy bárki bármilyen hülyeséget mondhat.

A jelentése az, hogy "bennfentes tudás".

Még egyszer: TUDÁS.

Nem vágyak. Nem látomások. Nem kitalációk. TUDÁS.


A 71%-os nem ezoterikus, hanem csak sima tudós szemlélettel jött ide.

Ezért lehet, hogy nem fog neked rejtélyeket megfejteni, viszont stabil, megbízható tudása van.

Ezt értékeld megfelelően, légy szíves.

2019. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/210 A kérdező kommentje:

71%

Ne haragudj, de ha Kína képes ilyesmit előállitani akkor a világ legynagyobb és legnagyobb kőltségvetésű hadserege leszerelhet.


Hogy is gondolhatod hogy erre van 0,001 % esély amikor amerika annyit költ fegyverkezésre mint az őt követő 26 ország együttvéve?

2019. szept. 26. 13:13
 109/210 anonim ***** válasza:
83%

#107, Tudod nekem kötetlen a munkaidőm, bármikor lejöhetek egy kávéval a babzsákszobába ötletelni, vagy csak érdekes dolgokat olvasgatni. A lényeg, hogy működő megoldásokat szállítsunk és áttöréseket érjünk el a szakterületen. A főnököm azt mondta sörözhetünk is munkaidőben, ha attól jobban jönnek az ötletek :D Ismétlem nem trollkodtam szét semmilyen ezo fórumot, ez a kérdés a tudományba lett feltéve. Mivel érdekel a téma, ezért követem én is. Egyáltalán nem közönnyel.


Kérdező:

Ezt az analógiát követve, honnan tudod, hogy az USA hadseregnek éppen mi áll a rendelkezésére, és miket fejlesztenek az 51-es körzetben?

Honnan tudod, hogy Kína légterében nem repkednek szuper stealth drónok, amiket még a radar sem lát?


...

Kiszivárgott egy videó, amin még az is meglehet, hogy a saját titkos drónjaikat üldözték a jenkik. Mert egy mezei Navy pilótának miért kéne tudnia a titkos amerikai programokról?

2019. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/210 A kérdező kommentje:

110


Onnan, hogy nincs rá bizonyíték.


Így pont annyira valószínű mint, hogy földönkívüliek repkedtek.

2019. szept. 26. 13:30
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!