Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek Alaje...

Mi a véleményetek Alaje videóiról?


#Alaje #peljádok
2019. dec. 13. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mond értékes dolgokat, és jobban hitelesebb és jobban képviseli a jó földönkívülieket, mint Asthar parancsnok csatornázója, amiket közvetetten médiumon keresztül üzent állítólag. Egy békés földönkívüli faj szerintem nem csatornázna ilyet mint amiket időnként mond, inkább arab kultúra érződik e mögött, lehet, nagyon kellemetlenül érzi magát az igazi Asthar, mert nem azt csatornázzák amit ő mondott.
2019. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Naívabb koromban engem meggyőzött, de aztán felfedeztem benne ellentmondásokat.

Állandóan a médiát fikázza, miközben azon nyilvánul meg ő maga is.

Aztán nem mutat iránymutatást sokszor, csak leszól. Rossz vagy mert cigizel. Rossz vagy mert ez meg az.

Ráadásul ők annyira jók, hogy ők is harcolnak a "rossz" ellen.

Nem különben 2012-re ígért nagy váltást, nem történt meg. De feltolt egy dvd-cd szettet 12 ezer ftért, hogy vedd meg a plejádi meditációkat...

szóval számomra nem hiteles.

2019. dec. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

2-es ezt nem tudtam én csak egyet láttam ott jó dolgokat mondott és nem fikázott de évtizedekkel ezelőtt.


Akkor ez is csak kamu ember alkotta aki így próbál nyerészkedni mint ahogy az Asthar videóknál. Amúgy megfordult a fejembe hogy nem e közmunkások csinálták.


Vagy egy szociopata aki ártani akar az embereknek.


Egyáltalán nem képviselik a jószándékú földönkivülieket és szégyen is a jószándékú földönkivüliekre.

Meg nem is logikus igazad van.


Akkor ez is csak kamu mert én a többit nem néztem meg.


Szegény jóföldönkivüliek biztos szégyen nekik hogy a nevükbe baromságokat csatornáznak.

2019. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam amúgy. Láttam egy két médiumot a youtube-on de nagy többség biztos nem csatornáz jó földönkívülieket véleményem szerint ez nem így működik mert egyik jószándékú sem hülye hogy hülyét csináljon az emberből pláne hogy némelyik nagyon idétlenül viselkedik.
2019. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amúgy azt olvastam valahol hogy ezek a fénymunkások se jók. Sok a vallási maszlag.
2019. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A semjase esetnél is kiderült hogy a két nő a képen csak két bárénekesnő, emlékeim szerint.


Ha van is médium aki csatornázva segítene biztos hogy iszonyatosan védik és nem csinálnak hülyét belőle, sőt akit látványosan szekálnának megfoghatatlan provokációkkal az emberek, csak mert nem tetszik nekik az igazi ember úgy hogy az illető nem is tudja hogy ismeretlenek miért viselkednek így vele, mert neki fontos a természet és a no vaste és egy szép €lhető élettér, akkor biztos hogy nagyon szomorúak és gyorsan megvédik, óvják, féltik. És biztos vagyok hogy sokszor nem a szavaival csatornáz egy igazi médium, hanem a példamutatásával. Nem a szájába adják hogy mit csináljon, nem irányítják, nem ártanak neki sem lelki, sem pszihés, sem fizikális szinten, hanem segítik gyengéden és észrevétlenül, tisztelve a szabad akaratát. Egyik jó földönkívüli sem hülye nem fognak hülyét csinálni az emberből mert tudják hogy milyen következményekkel járna, és pláne nem azt hirdetik hogy a meggazdagodott kamu médiumokkal, hogy nézd neki ilyen nyugati autója van az egyik az övé a másik a csajáé, vagy azt hogy irigykedj mert sikerült kamaszként bepasiznia a kamu hazugságaival, mert vannak ilyenek is és semmi közük a jó földönkívüliekhez. Ez nem így működik ehhez nekik semmi közük és biztos hogy nem így segítenek de úgy se hogy az embert idegesítsék vagy bizonytalanságban tartsák vagy összezavarják vagy kipusztítsák zűrzavart keltve, azok nem ők és szégyen rájuk nézve az a viselkedés. Nem pusztitanak hanem védik az életet. Pláne ha tudják mi gyerekcipőben járunk hozzájuk képest. Vagy segítenek neki megfogalmazni a vágyait ami az övé. De biztos olyanoknak segítenek akiknek nagyon erős vágyuk a természet és az életterük védelme és egy nagyon boldog jövőkép amiért tenni is akarnak. Első vagyok továbbra is.

2019. dec. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*élhető javítva a dollár jel nem direkt volt.
2019. dec. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*no waste is javítva
2019. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
# 2 Hol kellene megjelennie? A youtubon éri el a legtöbb embert. Nem ígért 2012-ben váltást. Pont azt mondja a videóiban, hogy a jövőt nem lehet megjósolni, mert rugalmas.
2019. dec. 14. 14:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja,azt már yoda mester is megmondta hogy a jővő olyan mint a mocsár,akármikor változhat.
2019. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!