Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szkeptikusok szerint mindenk...

A szkeptikusok szerint mindenki hazudik UFO-król Pataki, Georg Spöttle, meg a többiek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
Elvittek hallucinalas közben az ufok?
2020. febr. 14. 01:04
 52/78 A kérdező kommentje:

Bebizonyítom hogy elraboltak azufok

.az elején rendszeres idöközökben írtál maj rövidebb, hoszabb kihagyásokkal,mikor visszahoztak.és az időérzékelésed ki eset.

2020. febr. 14. 01:22
 53/78 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem, azok a genya háttérhatalmak - akárkik is legyenek - még a képzeletbeli et-jeim is eltitkolják...
2020. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.nálad képzeletbeliek vltak.
2020. febr. 14. 01:38
 55/78 anonim ***** válasza:
45%

Egyetlen egy bizinyiték sincs az ufókrol.


Ha sokan állitják hogy van az még nem bizonyiték. A bizonyitás ereje nem menyiségi hanem minőségi ami nincs.

2020. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
9%

Nem hiszem, hogy bárkinek is érdeke lenne kiállni ilyen dolgokkal, főleg nem ismert embereknek, és öngólokat rúgni, amivel a saját hírnevüket, népszerűségüket csökkentik. Nem tudom, hogy mik történtek valójában a Patakyval meg a Georg Spöttlével.

A tagadó szkeptikusok szerint mindenki hazudik, ezt tudjuk. Viszont a valóság az szerintem, hogy az ilyen emberek nagy része a fent említett okból kifolyólag nem hazudik ezzel a témával kapcsolatban.

2020. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
83%
Én szkeptikus vagyok, és szerintem Pataki és Spöttle nem hazudik. Szimplán annyira hülyék, hogy elhiszik a saját kreálmányukat :D
2020. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:

55

"Egyetlen egy bizinyiték sincs az ufókrol."

Mert ellene van??!


57

" elhiszik a saját kreálmányukat"


Hihetö! Kitalálnak valami kamu dolgot,majd annyira hülyék,higy később elhiszik!

2020. febr. 14. 10:35
 59/78 anonim ***** válasza:
vagy hazudnak, vagy olyan butak hogy elhiszik
2020. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
25%

Jellemző, hogy amikor már nincsen érvük, akkor jönnek olyan dolgokkal, hogy hétfejű sárkány meg ilyesmik.

Hogy ha kitalálnának valamit, akkor azt nem hinnék el, hiszen tudnák, hogy ők találták ki. Hogyha kitalált dolgokat mondana el valaki igazságként, az már hazugság lenne. Ez pedig nem áll érdekükben az említett dolgok miatt.

2020. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!