Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy látogatják most is a földönkívüliek a földet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 19:08
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

10

Ez van,amikor csak az első pár sort olvasod

2020. márc. 10. 21:54
 12/49 anonim ***** válasza:
45%
Feltétlen igaz! -hiszen Pataky is nondja.
2020. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
29%
Pont az előbb néztem ki az ablakon és láttam egy zöld pöttyöt zuhanni lefelé.. Megijedtem :((
2020. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 907 ***** válasza:
71%
Szerintem látogathatják valamilyen céllal a Földet egyes idegen fajok, fejlettebb földönkívüli civilizációk technikailag lehetnek olyan szinten, hogy megoldást találjanak arra, hogy földi technológiával ne lehessen őket észlelni (ha olyan céllal érkeznek) hogy ember ne tudja őket szemügyre venni, valamiféle álcázással.
2020. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
28%

Attól még hogy hírt csináltak belőle ettől még ők sem tudják megmondani hogy konkrétan mi volt az. Találgatni lehet de az nem bizonyíték. Sokan akik hiszékenyek azok nem tudják elfogadni ha valamire nem tudnak választ adni ezért egyből rámondják hogy földönkívüli/szellem/isten stb. stb. Nem kell mindent megmagyarázni mert nem is lehet, azzal ha valamit nem ismerünk és rámondjuk hogy földönkívüli azzal senki nem lesz előrébb. Ez csak egy (egyébként nem egy lehetetlen) opció hogy földönkívüli az a dolog amit látott. Minden a mai világban létező TÉNY kutatás, megfigyelés stb. által keletkezett.


De hogy példát is mondjak menjünk vissza az időben. Az emberek nagyon sokáig nem tudták hogy a föld gömb alakú (tudom geoid de ezt akkor még nem határozták így meg). És azokban az időkben még csak feltételezés volt hogy lehet hogy a föld nem is lapos. Egy elmélet. Ezért mit csináltak? Bebizonyították azzal hogy körbehajózták a földet.

Remélem így érted miért mondom hogy nincs bizonyítva az hogy földönkívüliek léteznek vagy hogy bárki látott is egyet valaha

2020. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem. Ma az internet és a 4k kamerás mobilok korában amikor mindenki több ezer képet videót oszt meg.... Ha valamikor is fel kéne pörögjön az ufó észlelések száma, akkor az most van.


Mégsem történik. Vajon miért....

Mondjuk manapság nehezebb emosódott kivehetetlen ganyé minőségű ufós videót csinálni mint a 90-es évek vhs kameráival. Akinek mégis sikerül az valszeg úgy is akarta.

2020. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

15- Értem,de nem ez az egy a bizonyíték. Tudod vannak olyan területek amiben csak közvetet bizonyitékok lehetnek,másik téren. Amugy a tudomány álláspontja is változik folyamatosan,tehát az sem egy elég konzisztens dolog!


Nem ebböll az egy dologból lehet rájönni ,jogy mi a helyzet jelenleg,hanem következtetni lehet!


Pld a kémiában se látják a molekulákból kialakuló vehyületet de a nyomás hö kibocsájzott sugarakból tudjak milyen anyag alakult ki, hasonlo itt is a helyzet!


Vagy milyen bizonyitékok lennének jók egy olyan szervezettöl,aki eleve mindent titkol?


Nem fognak bemutatni egy rosvellben lezuhant ufót a nagyközönségnek,akkor sem ha igaz.

2020. márc. 10. 23:30
 18/49 anonim ***** válasza:
Itt van az igazság: [link]
2020. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, igazad van! Ez a kulcsmondat, hogy titkolják. Vannak valahol közvetlen bizonyítékok is, de sajnos ezeket tüntetik el először. Hogyha viszont el kéne kezdeni sorolni a közvetett bizonyítékokat, akkor még estig is írhatnám. Ez utóbbiakat meg sajnos elég könnyű lejáratni, szándékosan félremagyarázni meg elhallgatni.


Ezt is akartam írni én is, amit az előző hozzászóló linkelt, hogy vannak olyan oldalak, ahol az észleléseket jegyzik. És sok jó minőségű kép meg videó van, csak utána kell járni. Hozzá kell tenni, hogy az ufóknak nevezett járművek egy része itt készült a Földön, titkos fejlesztés eredményeként.

2020. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
66%

Gondoljunk bele, hogy miket hazudoznak össze-vissza a politikusok! Ezek után pont ebben a témában mondanának igazat? Roswellel kapcsolatban is sok évig azt hazudtál, hogy meteorológiai ballon volt a lezuhant jármű.


Persze vannak kivételek, akik őszintén beszélnek és bevallják az igazságot az ufókról, de ez még mindig nem tudott áttörést jelenteni ezek szerint. De egyszer majd eljön az ideje ennek is.

2020. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!