Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy látogatják most is a földönkívüliek a földet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 19:08
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
44%

# 25/30

Ugy ertem, hogy a lelkedet kiamelik a testedbol, meg amugy is kilepne.

Es elviszik es tanitanak, de ezt a Isteni tudatalattidba van amit, ugy felejtettenek, el, hogy random az emlekre tesznek egy "vakfoltot" es elkezdesz felni pl a baglyoktol pedig, nem is feltel tolulk eddig.

2020. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

31.

"

a lelkedet kiamelik a testedbol!"


De hogy tudja fogva tartani,mozgatni a lelked?

2020. márc. 11. 21:10
 33/49 anonim ***** válasza:
44%

# 30/31

Igen hozzad kepest az vagyok!

Kicsit tobb konyvet elolvastam toled, ebbol a temabol szoval nem hinnem, hogy gunyolodni kellene!

Igen van sok nepcsoportjuk.

Pl

-Anunakik

-Anyahita fele sziriusziak akik az arvisurat irtak es az aranylemezeket.

-Ra(szandekosan) annak a faja, hosszu koponyauak

Es igen az Anunakik pl ki akartak irtani az embereket.

Pl sodoma varosanak pusztulasakor kb kr. E. otezer eve An Enkinek kijelentetette, hogy be lehet vetni az atombombat!

"nem lehetett természeti katasztrófa, arra a csontok radioaktív sugárzása utal. Még Hiroshimában vagy Nagaszakiban sem találtak ennyire sugárzó emberi maradványokat, mint ott! Mohendzso Daro sok ezer éves csontvázai között olyant is leltek, amely a szokványos sugárzásnak ötvenszeresét árasztotta."

Egy kis idezet egy cikkbol...

Ha akarod a teljes cikket itt talalod

[link]

2020. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
44%

# 32/33

Ez nagyon bonyolult, folyamat de ha akarod olvass utana szaktralis utazasok cimmel.

2020. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

34


Én úgy hallottam, hogy a bolygót fogva tartják és a reinkarnációt ide rögzítik,hogy ne tudjal magasabb szintre beszületni, tudsz erről bármit is?

2020. márc. 11. 21:16
 36/49 anonim ***** válasza:
0%

34# Nem gúnyolódtam, szerintem ez egy teljesen releváns kérdés. Egyszerű társadalomtudományi jellegű érdeklődés


Az anyahita fele sziriusziak azok a mi őseink, mármint a magyaroké, nem? Akikre szoktak hivatkozni😀


Az anunnakik akkor alsóbb rendűek? Van pl. anunakibűnözés? Vagy erről nem illik beszélni 😂

2020. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
28%

Van alapja igen!

Ezt kb ugy kell elkepzelni, hogy a Fold amiert folyamatosan harcolnak a foldonkivuliek, hatalmas pacsi nekik!

korbe van veve egy buborekkal.

Es ez igazabol a bokol mivel ide kuldik a lelkeket bunhodni.

Es minden lelek elore kivalaszthatja eletet, es latja, hogy mi fog tortenni vele.

Es addig szuletik ide mig el nem vegezte amiert idekuldtek!

Ha elvegezte, beleszulethet akar egy kis szurkebe is!

Meg vmi egy lelekbe 3600ev fer bele...

Es a reinkarnáció nem pontos fogalom, mivel ha elvegeztuk feladatunk a Foldon akkor nem kell jonnunk mar!

De ez alol kivetelt tesznek a muveszek, ok onkent jonnek, hogy segitsek ezt a fajt!

2020. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
16%

37# Tehát azt mondod, hogy a lélek egy külön entitás?

Mik azok a "kis szürkék"?

Mi a feladatunk a Földön?

Miért a művészek?

2020. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
44%

36/37

Annyira alsorenduek, hogy Adamu es Eva elott es laza, 1,5 millo eve megjelentek es aranyat termeltek itt.

Mivel ok nem akartak, dolgozni igy letrehoztak, eloszor a negereket munkara!

Majd a fehereket es a sargak pedig a keveredes miatt alakultak ki.

De az Anunakik gyakran lejartak, dugni,(Foldre) de ok a sajtat csaladjukba is behazodtak, ugyhogy gyereket is nemzettek!

2020. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
41%

Igen a lelked vagy Te!

A tested csak egy szerkezet amivel komonikalsz es a lelek tartja eletbe.

Az agyad megvalositja mit lelked akar!

A szurkek azok a foldon kivuli faj akik vannak a legtobben. Legtobbszor orvosi munkaban alkalmazzak oket.

2020. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!