Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy látogatják most is a földönkívüliek a földet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 19:08
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

37.

Én úgy hallottam a szürkék csak robotok nem tartozik hozzájuk lélek!


A többit csak megtévesztés végett terjesztik az idegenek, ahogyan a vallásokat is bevezették,csak már nem hiszik elegen,így máshogyan manipulálnak,viszont te is vagy erősen manipulálva!


Az idegenek manipulálnak mindín embert.

És mi van az állatokkal?

2020. márc. 11. 21:41
 42/49 anonim ***** válasza:
28%

Nem robotok, katonák, szanitécek... Van lelkük, de olyanok, mint a katonák, parancsot teljesítenek.

Az állatokat hagyjuk holnapra!

Mára ez is elég volt!

2020. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

42


Én úgy hallottam,hogy Biorobotok egy kifejlesztett prototípus,amelyiket az összes földöntúli faj legyárthat mivel már több 100 vagy millio éves elavult konstrukció.


Holnap az állatokról írj.ill. hogy a lélek kinek az alkotása!

2020. márc. 11. 22:19
 44/49 anonim ***** válasza:
30%
Az igazság az hogy találtak valamit, egy roncsot Roswellnél aminek az utasa egy emberre hasonlító de kifejezetten űrutazásra kifejlesztett biológiai valami volt és a tudósokat nem a különbözőségek hanem inkább a hasonlóságok lepték meg. Innentől kezdve a többi baromság, kitaláció, költemény. Fogalmunk sincs mi járatban vannak erre és csak találgatások vannak.
2020. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Az űrkutyás részre befizetek.
2020. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
56%
35 éve még azt mondtam volna, hogy igen. Akkoriban sok "bizonyíték" került elő a látogatásukról. Nagyon örültem a technika fejlődésének, azt gondoltam, hogy most már majd a szkeptikusok is kénytelenek lesznek belátni a tévedésüket. Nem ez történt. Nekem kellett belátnom, hogy amit eddig bizonyítéknak véltem, az mind hamisítvány. Ma, amikor az éhező etiópok is csúcsminőségű kamerával szerelt mobiltelefonnal mászkálnak, miért nem kerül elő egyetlen épkézláb felvétel sem? Hova tűnt Nesszi, hova tűnt a Jeti, hova tűntek a többi misztikus lény?
2020. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
A mai tudomány állása szerint bárhová, bármelyik bolygóra el tudnánk juttatni egy szondát, ami vizsgálhatná az ottani világot, és ezen az alapon egy fejlettebb civilizáció ezt gond nélkül meg is teheti. Nézz utána a kvantum tulajdonságainak!
2020. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
46%

Hűha vannak ám válaszok ahogy elnézem :D

Szerintem ideje felvennetek az alucsákót mert állna rajtatok. A náciknak meg az ufok segítettek mi? :D

2020. márc. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Igen, igaz, hogy járnak ufok a földön, ezt biztosan állíthatom.
2020. márc. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!