Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért kell titkolni a földönkí...

Miért kell titkolni a földönkívüliek létezését? Ezt érti valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Épkézláb, gondolkodni képes ember tudja, hogy léteznek és látogatnak, mert a Fermi paradoxon szerint is létezniük kell és látogatniuk kell minket, figyelembe véve, hogy csak a galaxisunkban több százmillió életre alkalmas bolygó létezik és a mi galaxisunk ráadásul nagyon fiatal.


Minek kell mégis is ezt eltitkolni?


2020. dec. 8. 14:13
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/164 anonim ***** válasza:
76%

Nem, kérdező.

Ez a kérdés most neked szól.

Mi a válaszod?

2020. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/164 anonim ***** válasza:
76%

Várom a válaszod!

A kérdésedben: "épkézláb, gondolkodni képes ember tudja,hogy léteznek és látogatnak"

Tessék!

2020. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/164 A kérdező kommentje:

161


Nem tudok válaszolni, kevés az infó.

2020. dec. 16. 14:45
 164/164 anonim ***** válasza:
0%
Ez több mindentől függ. Már eleve a kinézet árulkodó lehet azt illetően, hogy igazat mond-e. A valóságban ez nem így működik szerintem, hogy csak úgy odamennek emberekhez az utcán. Talán azt mondanám neki, hogy kérjen másoktól segítséget, de már az is lehet, hogy egy tömeg venné körül. Fel lehet hívni a rendőrséget is végső esetben, és utána mér valószínűleg kiderülne, hogy ki az illető. De egyébként én sem értem ezt a kérdést, hogy hogyan jön ez ide.
2020. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!