Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért kell titkolni a földönkí...

Miért kell titkolni a földönkívüliek létezését? Ezt érti valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Épkézláb, gondolkodni képes ember tudja, hogy léteznek és látogatnak, mert a Fermi paradoxon szerint is létezniük kell és látogatniuk kell minket, figyelembe véve, hogy csak a galaxisunkban több százmillió életre alkalmas bolygó létezik és a mi galaxisunk ráadásul nagyon fiatal.


Minek kell mégis is ezt eltitkolni?


2020. dec. 8. 14:13
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/164 anonim ***** válasza:
17%
#80 Nézz utána alaposan, én nem tudok ide a gyakorira bizonyítékokat hozni! Azokat meg amúgy is eltüntették még '47-ben. De az igazság azóta kiszivárgott szép csendben, nem verték nagydobra.
2020. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/164 anonim ***** válasza:
Én nem a 77-es hozzászóló vagyok egyébként.
2020. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/164 anonim ***** válasza:
22%

Nem nekem kell utánanézni, hanem neked kell hozni a bizonyítékot.

Érdekes: a gömbvillám bizonyítékokat sem tüntették el. Nahát...

pedig a Nemere azt írta róla, hogy 4 dimenziós, és amúgy tényleg meggyőzően hangzik.

De eztán kiderült, hogy valószínűleg más a helyzet.


Tehát, még egyszer: BIZONYÍTÉK - vagy CSÖND!

2020. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/164 anonim ***** válasza:
17%
Ne röhögtess már, most ezt hogy lehet komolyan venni, hogy ide hozzuk fel erre az oldalra a bizonyítékokat?
2020. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/164 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha hülye vagy, akkor tényleg nem lehet komolyan venni.

Nem azt mondtam, hogy erre az oldalra kell hozni, hanem bárhova, ahol ezzel foglalkoznak. Értelmes oldalakon, nem álhírgyárakon.

Aztán majd szépen idézed itt.

Rögtön más lenne a hangnem, ne félj.

De ettől nem félek, hogy neked bármiféle bizonyítékod lenne... csak jó nagy szád van, mint minden fotelhuszárnak.

2020. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/164 anonim ***** válasza:
17%
Nektek van nagy szátok, nektek minden "álhírgyár", ami felmutat valamit.
2020. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/164 anonim ***** válasza:
31%

Igazából ha látod, akkor sem veszed észre hogy egy bizonyítékot láttál....ez ilyen...ha becsípődött a kételkedésed, akkor mindent hamisnak látsz. Van fent a youtubon olyan videó, ahol egy plejádokbeli földönkívüli ember (Galaxisunkban kb 50 millió bolygón van élet, emberi fajból több mint 400 000 van, akiknek kb a 10 % elmenne földi embernek is) átsétál tömör 5+ méter tömör falon, emberek -és kamerák előtt, és nagyon kevesen értik csak meg, mit láttak.

Ez ilyen.

2020. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/164 anonim ***** válasza:
29%
Linkeld már be azt a videót amiben egy plejádokbeli földönkívüli ember átsétál tömör 5+ méter tömör falon.
2020. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/164 anonim ***** válasza:
0%
Te valami skizo vagy, hogy magadnak válaszolgatsz folyamatosan? Egyébként a hihetőnek tűnő földönkívüli boncolást miért forgatták le? Mert kiderült, hogy kamuka.
2020. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/164 Wadmalac ***** válasza:
45%

Linkeld már be azt a videót amiben egy plejádokbeli földönkívüli ember átsétál tömör 5+ méter tömör falon.


https://www.youtube.com/watch?v=lCmfyZhazLA

2020. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!