Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék mi alapján...

A kis szürkék mi alapján választják ki a vizsgálandó embereket? Intelligencia, fizikai jellemzők vagy személyiség alapján?

Figyelt kérdés

#vizsgálat #UFO #ufonauta #lebénítás
2021. febr. 25. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem választanak semmit. Nincsenek.
2021. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek szürkék. Kamu
2021. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Az elrablási storyk 110%-a alvási paralizis!
2021. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Nincsenek földönkivüliek,rég tudnánk róluk ha volnának.
2021. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Csak szemétkedni vannak, leginkább. Nincs semmi, amit vizsgálni akarnának.

Az a céljuk ilyen esetekben, hogy megfélemlítsék -kisérleti alsóbbrendű àllat szerepébe kényszerítve- a kivàlasztott embereket.

Meg kell rúgni, és elküldeni a kis szarosokat.

2021. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Az univerzum hatalmas, az emberiség csak nagyon minimális részét ismeri. 1000%, hogy valahol az univerzumban kialakult élet, még ha nem is "értelmes", de az biztos, hogy máshol is ki tudott alakulni. Az, hogy szürkék meg nagy nyújtott fekete szemeik vannak az nyilván kamu, ahogy az is, hogy elrabolnak embereket. Biztos vagyok benne hogy máshol is van élet, de arra nagyon kevés az esély hogy még az életünkben eljossan odáig az emberiség
2021. febr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta vannak valóságosnak tűnő álmaim, ebben alvás közben felriadok, lebénulok az ágyban fekve és tipikus nagy lufifejű alacsony, vékony kis szürke lény jelenik meg a szobám ajtajában aztán képkiesés, semmire se emlékszem. Néha űrhajó vizsgálóasztala rémlik, de máskor még ennyi sem. Pánikba esek, de képtelen vagyok segítségért kiáltani vagy megmozdulni. Legutóbbi ilyen álmomban szerencsére csak annyira emlékszem,hogy a szobám üvegajtaján keresztül bámul befelé ez a kis csúf szürkés bőrű, vékony, alacsony, nagy fejű lény. Én is alvási paralízisnek gondolom egyébként. Csak fura mennyire valóságosaknak tűnnek más álmaimhoz képest és, hogy kisgyerekkorom óta rendszeresen ismétlődnek. Csak már felnőttként mintha jobban elfelejteném ezeket.
2021. febr. 26. 10:30
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Akár minek tekintjük, ez a cselekmény a 4D-ben történik, bár igaz hogy a legszélén. Te ott ilyenkor kvázi isten vagy, azt javaslom mindenképp valami aktív dologgal próbálkozzál. Képzeld hogy te vagy a nap, és söpörd ki őket a naprendszerből, vagy hívj Angyali segítséget, Mihály Arkangyalt például.

Egy dologgal tudnak féken tartani ott téged, ha megfélemlítve várod hogy vége legyen.

Sokan rávágják ezekre az eseményekre, hogy alvás paralízis, és ezzel meg is van magyarázva, és így már értjük...pedig nem, csak elneveztük...mint a mágnesességet, a gravitációt, stb.

Egész más események.

2021. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Láttad a dokumentum filmet az alvásparalízisről? Asszem fent van YouTube-on is... Nagyon érdekes, a világ minden táján előfordul, még afrikai törzseknél is. Ajánlom, hogy nézd meg ☺️ ami közös ezekben, hogy mind nagyon valóságosnak élik meg, nem is akarom elmesélni az egészet, érdemes megnézni.
2021. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
48%
Egyszer láttam egy érdekes videót a YouTube-on Éles Istvánnal reinkarnációs utaztatással foglalkozik és többször vitték már el őt is,volt olyan akit életeken keresztül kísértek figyelemmel,szóval én úgy értelmeztem h a lelket választják ki és figyelik egész életében aztán figyelik a rákövetkezőben is és így tovább,amúgy sokszor már pont ezért gyerekkortól kezdve vannak az elraboltaknak emlékeik velük kapcsolatban,persze lehet alvásparalízis is,de ha a téma mindig ugyanaz akkor én nem gondolom h erről lenne szó!
2021. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!