Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék mi alapján...

A kis szürkék mi alapján választják ki a vizsgálandó embereket? Intelligencia, fizikai jellemzők vagy személyiség alapján?

Figyelt kérdés

#vizsgálat #UFO #ufonauta #lebénítás
2021. febr. 25. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

"ha a téma mindig ugyanaz akkor én nem gondolom h erről lenne szó!"


Ezért ajánlottam az alvásparalízises dok.filmet, ott különböző kategóriákról beszélnek. Van olyan is, akinek tök valóságos, hogy minden alkalommal megerőszakolja valami démon, vagy ilyesmi... Rég láttam.

2021. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Az a helyzet, hogy ez egy összetett jelenség. Szerintem nem szabad egy kalap alá venni ezt az egészet.

Valóban figyelik a lelket életeken keresztül, és a 4D is szerepet játszik egyes esetekben, hogy milyen arányban, azt nem tudom. Én azt tartom furcsának, hogy a 4D ennyire beszivárog a fizikai valóságba, és sokan teljesen éber állapotban fizikainak érzik ezt az egészet. Annak ellenére, hogy az ember nem tudja, hogy alszik alvás közben, mégis valahogy hihetetlennek tartom, hogy ez teljesen 4d-s dolog legyen. Ha jól tudom, az első ilyen esetben, annak idején az ezt átélő embereknek még a csillagokat is elmesélték, ahonnan érkeztek.


Szerintem meg lehet különböztetni, hogy mikor él át valaki éber tudatban valamit, és mikor nem éberen.


Ami a paralízist illeti, akik nem hisznek ebben az egészben, azok nyilván elutasítják ezzel erre de 3d létét, és minden ilyen esetet ezzel akarnak megmagyarázni. Holott például ott vannak az autókban történt esetek, ez esetekben már el is lehet vetni az alvásparalízis lehetőségét.

Hogy miért történnek az fed err

2021. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na, jól megszakítottam a szöveget. Azt akartam leírni, hogy az eltérítések célja egy külön téma is lehetne, ebbe most emiatt nem megyek bele.
2021. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kiigazítás, mert olyan álmos vagyok már, hogy elírtam a mondatot, meg a szövegjavító is bekavart.

Tehát azt akartam írni fentebb, hogy akik nem hisznek ebben az egészben, azok minden ilyen esetet alvásparalízisnek gondolnak. De ezt már az alatta lévő sorokban megcáfoltam. Ettől persze még létezik alvásparalízis, de mint említettem, az ilyen esetek csak egy része történik, kezdődik otthon ágyban fekve.

2021. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 De La Cruse ***** válasza:
100%

A feladat:

Létre hpzni egy hibrid fajt amit a földön is bevethetbek és máshol is.

Nem ők hoztak létre minket, hanem ránk van szüksègük.

2021. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolom te írtad a másik kis szürkés kérdést is, ha van rá lehetőséged kamerázd be a szobádat pár éjszakára, ezzel magadnak is tudnál bizonyítani, és kiderülne az igazság. A videora tegyél időbélyeget, hogy lásd esetleg volt-e időkiesés vagy ilyesmi. Ja és plz oszd meg velünk az eredményt ha lehet.
2021. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tippmix időnként húznak azt koordináták alapján random választanak.
2021. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
igen ezek alapján. csak a legbutább, satnya, lelkileg labilis embereknek jelennek meg
2021. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem kell ilyen durván forgalmazni. Azoknak jelennek meg akik hisznek vagy hinni akarnak bennük.
2021. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!