Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már az égen olyan...

Ki látott már az égen olyan dolgot amit a mai napig nem tudtott megmagyarázni? Ha igen leírná a történetet?

Figyelt kérdés
Nekem 2 ufó észlelésem is volt. Nektek?

2021. márc. 15. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Én már láttam
Én még nem láttam
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát a csillagok térbeli elhelyezkedése (ha váltogatod a fókuszt) mind hatszög. Az össze.
2021. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Grimfox ***** válasza:
76%
Egy egyszerű, alacsonyan szálló fényt láttam. Tizedmásodpercek alatt húzott át a fejünk fölött, hang, vagy bármi más hatás nélkül. Elég nagynak látszott, így nem lehetett hullócsillag. Emellett majdnem teljesen fehér fénye volt, csóvát sem húzott. A sebesség miatt az alakját-ha volt-nem lehetett kivenni pontosan, de nagyjából gömbhöz közelített.
2021. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Mi jó dolgokat láttál, kérdező?
2021. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy UFO hívő, de ha már van két sztorim, gondoltam leírom.

Az első jó pár éve történt, egy nyári táborban. Éppen szedelőzködtünk az induláshoz, jöttünk ki a faházból, mikor egy lány meglátott valami fekete lebegő dolgot az erdő felett. Háromszög alakja volt, nem emléleztetett egy repülőre és meg se moccant, mintha ki lett volna szögelve az égre.

A másik nem olyan régi, pár éves történet. Barátnőmmel boldog covidtalan időkben kint voltunk éjszaka a városban, a helyi bazilika lépcsőin ülve beszélgettünk. Egyszercsak észrevettem egy lassan haladó, világító testet. Biztosan nem hullócsillag volt, azok jóval kisebbek, meg a fényszennyezés miatt alapból nem lehetett túl jól látni a csillagokat. Az a világító valami hirtelen elkezdett magából hasonló, csak kisebb fénygömböket szórni, elég egyenletesen. A kisebb gömbök utána zuhanás közben eltűntek. A második világháborús gyújtóbombákra emlékeztetett. Hirtelen azt hittük, kitört a harmadik világháború és éppen szórják ránk a napalmot. Ami nagyon fura, hogy a város egy igen népes pontjáról láttuk az egészet, mégse került ki később róla semmi a netre. Hazaúton találkoztunk egy ismerőssel, ő se látott semmit, pedig az utcán tartózkodott.

2021. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4. Az elsőre nincs magyarázatom, de a második esetben ezek lehettek éjszakai katonai repülős gyakorlat infracsapdái a leírásod alapján.


[link]

2021. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen, ilyen volt. Köszönöm, évek múltán végre megoldódott a rejtély :D
2021. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3. Én egy repülő csészealj szerű vmit láttam az égen. Egyenletes sebességel ment majd begyorsult és eltűnt valamint a mátra felett láttam egy nagyon fényes csillagot ami fel is tűnt mert túl fényes volt. Egy ideig egy helyben állt aztán leindult a hegyről elkezdett ereszkedni majd villogva eltűnt.
2021. márc. 15. 23:07
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.

Még gyerek voltam kb.. 12 éves.

Sötétedés után nem sokkal olyat láttam én meg az édesapám, amit a mai napig tudjuk hogy mi volt.

Néztük a csillagokat és egyszer észre vettünk egy fényes pontot az égen ami nagyon gyorsan mozgott. Ide oda mozgott pár másodpercig és egyszer csak meg ált, úgy maradhatott talán 10-20 másodpercig és utána olyan gyorsan el kezdett gyorsulni hogy alig lehet szabad szemmel követni.

Nem tudjuk hogy mi volt az, de villám gyors volt.

2021. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az égen ugyan nem láttam még semmit, de remélem nem baj, ha elmesélem, ami eszembe jutott a kérdésről:

Pár éve amikor a barátommal sétáltam a Tisza partján szürkületkor, arra lettem figyelmes, hogy valami botnak tűnő dolgokat sodor a víz viszonylag elég messze a parttól. Ebben még nincs semmi különös, viszont valamit a mai napig nem tudok megmagyarázni: a botok árnyékot vetettek a víz felszínére olyan módon, mintha a víz felett lebegtek volna 10-20 centire. Nézegettem egy ideig, gondolkodtam, hogy mi lehet ez, majd végül megszólalt a barátom, hogy "Te is látod, hogy olyan, mintha lebegnének azok a botok?"

Na most biztos vagyok benne, hogy valahogy fénytöréssel, vagy valamivel meg lehet magyarázni, de nagyon furcsa volt és azóta se láttunk hasonlót.

2021. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy fehér foltot iskolába menet(még nagyon régen) szinte láttam hogy követ,ugyanott láttam ahol én voltam,azt gondoltam csillag de abban a pillanatban amikor odaértem a buszmegállóhoz láttam ahogy csak hopp! Eltűnik


Ugyanez az eset máskor is megtörtént,az udvaron voltam,teljesen látható repülő(?) közeledett volt,mivel egy felhő sem volt az égen,nem tudom magyarázni hogy az is hogy tűnt em a semmiből??


Nekem jó szemem van és hiába néztem bármerre nem volt sehol,láttam ahogy köddé vált,de nem tudom hova :(

Azóta sem tudom mi volt az de számomra UFO


17l

2021. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!