Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már az égen olyan...

Ki látott már az égen olyan dolgot amit a mai napig nem tudtott megmagyarázni? Ha igen leírná a történetet?

Figyelt kérdés
Nekem 2 ufó észlelésem is volt. Nektek?

2021. márc. 15. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#2 igen,anyukám is látott olyat de csak repcsik voltak :)


Nálunk volt olyan is egy narancssárga óriási valami,éjjel jött felénk,kiderült repülő,ezt anyámék látták mert én aludtam ,azért sajnálom :(


Egyszer sültkrumplit ettem és akkor volt láthatö a Mars ,a mamám nem értett az ilyesmikhez és nem lát jól

Kiment mondja hogy csillagszóró alakot lát

Egy CSÍKba

Mondom csíkba?? Csíkba?? Jézusom ezek ufok..tuti..

Kiköptem a krumplit és meg néztem hogy megnyugodjak xd


Egyszer egy repcsi miatt még a filmet is kikapcsoltam amit néztem annyira megijedtem xd


17l

2021. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha ilyen alacsonyan szállt volna repülő, azt minimum hallottam volna. Meg láttam volna a helyzetjelző fényeit. Meg egy repülő, még ha katonai is, nem mozog ilyen gyorsan. Főleg nem lakott terület felett pár száz méterrel. Amit láttam, teljesen csendben repült, és nagyon gyorsan. Nem mondom, hogy űrhajó volt, vagy hasonló. De repülő az biztos nem volt. Amiről te beszélsz, olyat én is láttam már, mert közel lakok egy légifolyosóhoz.
2021. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyszer ismerősökkel nyaraltunk egy olyan helyen ahol a fényszennyezés nagyon alacsony volt, ezért sokkal-sokkal több csillagot láttunk az éjszakai égen, mint a városban. Teljesen lenyűgözött minket, éjszaka sokáig vizslattuk az eget. Akkor vettük észre, hogy vannak ilyen kis világító pontok, ugyanolyanok mint bármelyik csillag az égen, csak ezek mozogtak, kanyarodtak, mentek összevissza. Tőbb ilyen is volt. Még kicsi voltam ekkor, de nagyobb gyermekekkel együtt néztük.
2021. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13


Már láttam hogy több ufós kérdésnél is irtak ilyeneket de ők sem tudták mi az


#12

Hát igazából én sem tudom,nekem anyukám mesélte munkába menet ,hogy 3 nagy fehér pöttyöt látott az égen,nem volt hangjuk de egyhelyben álltak,aztán ahogy anya ment tovább hirtelen elszállt a feje felett a 3 pötty de elmondása szerint repülők voltak


Szóval a leírás egyezik,de mi nem lakunk közel légifolyosókhoz :/


17l

2021. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

http://www.

kepfeltolteseu/view.php?filename=1727B7949AA_F3A2_4322_825.jpeg



Valaki tudja ez mi lehet?

Egy kérdező rajzolta nekem hogy ilyet látott

2021. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bocs, nem engedte elküldeni normálisan mert nem irhattam azt hogy kepfeltoltes(pont)eu

Na mindegy akkor

2021. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#14


13-as vagyok, lehet én írtam, mert ezt már írtam itt párszor, nemtom

2021. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt velem is. Először voltam kb 9 éves. Tél volt, délelőtt, egyenletes hófehér az ég. a teraszon néztem valamért felfelé és egy szürke kerek valami egyenletesen haladt az égen majd megállt. nem volt nagy szóval magasan lehetett. szóltam anyámnak aki ott állt velem h nézd miaz ott. felnézett ő is majd az a kerek sürke valami elkezdett haladni majd hirtelen gyorsulva mint amit kilőttel eltünt az egyik irnyba. arra nagyon emlékszem h anyám felkapott rémülten és rámkiáltott h gyerünk be a házba. nm tudom mi lehetett de meg vagyunk győződve a mai napig h ufo.

másik alkalom is volt pár éve. huszonéves fiatalokként haverokkal iszogatós sütögetős bulit tartottunk a pincesoron, falu végén. kb 10en voltunk, ülünk a nyársakkal a tüz körül és ufós szellemes témákat nyomatunk. figyeltük is az eget közben. nyár volt és felhő mentes tiszta ég. láttunk lassan haladni egy fehér fény pontot. egyenletesen haladt majd megállt vagy 15 másodpercre akkor az ő sebességénél gyorsabban egy másik ilyen fény utolértede. az nem állt meg hanem tőle közel, de azért mégis olyan messze hogy szabadszemmel látható legyen a kettő közti távolság elment mellette gy közel 90 fokos szöget leirva. mikor az a másidik "bevette a kanyart" az első is megindult utána. többen is láttuk egyszerre ugyanazt. repülő szerintünk nem lehetett mert az utasszállitó akármilyen magasan száll látszódnak a villogó fényei. plusz az utasszállitó nem áll meg pontban egy helyen és nem vesz be egyenletes sebességgel egy kb derékszöget. Aki kételkedi azoknak mindig csak mondogm, hogy képzelje el hány naprandszer van, hány millió bolygó. csak nálunk lenne értelmes élet? nem hinném

2021. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja ,volt még egy érdekes

A buszon ültem,de akkor is lehetett látni hogy egy repülő egyhelyben állt,ott volt de állt!


Talán ha más nem látta volna állitottam volna hogy képzelődök,de az o.társaim is mondták hogy egyhelyben volt,és ők nem a buszon látták hanem földön...


Ez o.társaimmal történt,hiszek nekik mert nem nekem mondták csak hallottam ahogy egymásnak mondják,hogy a szivárványban ami az égen volt,volt egy kereszt

A szivárványban egy kereszt...

És hogy le is fotózta az anyja

Bár a fotót nem láttam én elhiszem,mert hallottam és egymásnak miér hazudnának?

Annyira, ismerem őket

2021. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Itt több olyan felvétel van, amit nem tudok megmagyarázni. 🤔😶


[link]

2021. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!