Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma is hallják a bizarr hangoka...

Ma is hallják a bizarr hangokat az égből. HAARP vagy UFO lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

A tudósok is értetlenül állnak a jelenség mellett, pedig ők profin szoktak félre magyarázatokat gyártani. Sok elmélet született a HAARP környezet manipulációjától kezdve egy másik dimenzióban levő háború hangjaiig szinte minden. Ma is halljuk a hangokat világszerte Magyarországon is, úgy ahogy USÁ-ban vagy a riviérán. Senki sem érti mi lehet ez


[link]



2021. márc. 25. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sok ilyen videó van, senki se tudja mi okozza

2021. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez amit belinkeltem pont egy vicc de a többi komoly...
2021. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Senki sem tudja mi lehet. Minek lehet ilyen hangja? Talán egy interdimenzionális háború zajai? Egy dimenziók közti háborúnak a fegyverei okoznak egy köztes dimenzióban ilyen zajokat


Lehetséges, hogy több mind 4 dimenzió van. 3 térbeli kiterjedés ugyanitt másik párhuzamos dimenzióban is lehet, így egy ilyen 4D-s világ lehet ugyanitt. Ha ezek hatalmas fegyvereket használnak a zajok átjönnek ide is

2021. jún. 4. 18:44
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, én voltam, bableves volt ebédre
2021. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
13, szerintem ennél egyszerűbb okai is lehetnek, csak egyelőre tippek vannak, pl légkörbe érkező meteoritok
2021. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
Mennyei seregek csatája vagyon. Mihály angyal hamorost földre veté amaz ősi kílgyót, aki az sárkány és az sátán!
2021. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy interdimenzionális háború zajlik a Földön? Ez tudományosan lehetséges
2021. okt. 25. 13:38
 18/21 anonim ***** válasza:
38%

Segítek:

Lehet, hogy egy interdimenzionális háború zajlik a Földön. Ez tudományosan lehetséges?

Szívesen.

2021. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Lehetséges és a hangok, amik olyanok mintha háborús zajok lennének a bizonyítékok rá. Semmilyen ismert forrásuk nincsen
2021. okt. 27. 14:39
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki hallani szeretné meghallja az más, hogy tényleg hallja-e.
2021. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!