Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek földönkívüliek?...

Léteznek földönkívüliek? Mekkora az Univerzum? Mi van téren és időn kívül?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan ezeken gondolkozom. Szívesen elbeszélgetnék valakivel ezekről a dolgokról
2021. ápr. 10. 00:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Megállapították, hogy folyamatosan tágul, szóval én azt mondanám rá hogy egy ideig végtelen, és a téren és időn kívül fogalmam sincs hogy mi van, de ajánlom ezt műsort nagyon érdekes: [link]
2021. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elcsépelt már ez a téma. Egy időben engem is érdekelt, de bármennyi tartalmat fogyasztottam ebben a témában, valahogy sose jutottam egyről a kettőre, mert már a legalapvetőbb kérdésnél elbukik az egész. De mindegy, fussunk végig a kérdéseiden.


#1 - Léteznek földönkívüliek?


A) Talán igen, de lehet, hogy szándékosan eltitkolják a nagyhatalmak. Az emberiségnek így is épp elég gondja van, és egy másik faj csak felborítaná még jobban a mostani erős túlzással békének nevezett helyzetet. Az is lehet, hogy ha eltitkolják, azért teszik, mert az emberek vagy nem vennék komolyan, vagy túl komolyan vennék az űrlényeket.


B) Az űrlények nem léteznek, vagy nem olyan formában, ahogy mi elképzeljük.


C) Az űrlények léteznek, de nem áll érdekükben, hogy egy náluk fejletlenebb fajjal kooperáljanak.


D) Az űrlények félnek az emberi faj hataloméhségétől, önzőségétől, erejétől, ezért csak megfigyelnek minket csendben és dokumentálják a fejlődésünket.


E) Az űrlények nem képesek kapcsolatba lépni velünk, mert meglehet, hogy ők nem ismerik azokat a gesztusokat, érzelmeket, rádióhullámokat, stb.-et, hogy tudjanak velünk kommunikálni.


F) Az űrlények köztünk vannak.


G) Az űrlények várnak valamire.


#2 - Mekkora az Univerzum?


A) Térben végtelen (az időnek akkor lesz vége, amikor újra összezsugorodik a világűr és nem lesz mihez viszonyítani időmúlást).


B) Térben és időben is végtelen.


C) Fraktálszerű.


D) Ha egyenesen mész, idővel visszajutsz a kiindulópontba.


E) Végtelen a végtelenediken (Multiverzum teória)


F) Az univerzum anyagában véges, de az ősrobbanás óta folyamatosan tágul, vagyis az alapértelmezett mérete folyamatosan változik, és a határai elérhetetlenek.


#3 - Mi van téren és időn kívül?


A) Semmi.


B) 5. dimenzió.


C) Téridőköz.


D) Torzult téridősík.


E) Alternatív téridő.


F) Összes lehetséges múlt és jövő variáns.


G) Fiktív téridő.

2021. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
#2 köszi, engem is nagyon érdekelt de csak találgatni tudtam a válaszomban:) 1-es
2021. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem nezel errol dokumentum filmeket ? Vannnak jok!
2021. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, amit sosem fogunk megtudni, hiszen egy láthatatlan pontocska vagyunk az univerziumban. Olyan a földünk mint neked egy láthatatlan szemcse, alkotóelem a levegőben és annak a szemcsének is a szemcséje. Tehát nagyon pici. Én úgy képzelem, hogy az univerzum is benne van valamiben, mint ahogy a föld és a többi bolygó az univerziumban. Valószínű az egész egy körforgás lehet, ahol minden mindenre hatással van. A földről is azt gondolták, hogy lapos. Az űr maga a tér, legalábbis számunkra, de még sok sok tér lehet az univerzumon kívül is. Az idő már más kérdés, ezen én is sokat gondolkozom, de nem jutok reális gondolatra. Azon kívül, hogy az idő nyilván egy ütem, ami ahhoz kell, hogy ne vesszünk el a térben. De ezt nagyon sokféleképpen fel lehet fogni. Szerintem az időben klasszikus értelemben nem lehet utazni, akkor a körforgásnak semmi értelme nem lenne. Maximum úgy, ha egy olyan helyre mész, ahol lassabban telik az idő és visszajösz ide. Földönkívüliek biztos, hogy vannak, elég gyerekes lenne kijelenteni, hogy nincsenek, egyértelmű, hogy van máshol is van élet. Azt, hogy ide jönnek-e azt nem tudhatjuk, azt sem, hogyha igen miért, mert azt sem tudjuk, hogy mi miért vagyunk itt.
2021. ápr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudni
2021. ápr. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Mi a Tejút főgalaxisban élünk, itt 150 milliárdnál is több olyan naprendszer van, mint a miénk.

A mi naprendszerünk viszonylag még fiatal is, sokkal öregebb naprendszerek is vannak.

Olyan galaxisokból mint a Tejút, 200 billiárdnál is több van.

A nagy számok törvénye alapján a világegyetemben hemzseg az élet.


A sosem igazolt földönkívüli kapcsoltfelvételekből és információ átadásokból pedig azt tudjuk, hogy csak a mi galaxisunkban több mint 50 millió világban van olyan színű, vagy fejlettebb élet mint nálunk, és a világegyetemben az élet végtelen elterjedéssel van jelen.

2021. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
2021. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
amúgy valószínű hogy egy multiverzumban élünk mert a tudósok már nem emlékszem hogy mit, de valamit számolgatnak hogy az univerzum nem lesz örökké, örökké lesz, vagy egy 3. opció. és a számolás egyre jobban csökken a belseje felé (örök univerzum) de nem zárjaki a többit, de valószínű hogy örök univerzumba élünk hisz mindenkinek van tudata, mert ha nem lenne akkor halálkor elveszik és komplett "nem élt az ember"
2021. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékes válaszokat!
2021. ápr. 10. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!