Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A materialisták miért bántják...

A materialisták miért bántják állandóan azokat, akik szerint a Földön kívül máshol is van élet?

Figyelt kérdés

Mindenki higgyen abban, amiben akar,de az ufóhívőket egyfolytában zaklatják.

KÖTEKEDŐK NEM ÍRHATNAK!



2017. ápr. 2. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem hit kérdése. A földönkívüliekben nem kell hinni. Nagyon valószínű, hogy élnek ilyenek valahol az Univerzumban, de a velük való kapcsolat számos kérdést vet fel.


Tudományos és nem hit kérdés. Ha vannak, vannak, ha nincsenek, akárhogy hiszel benne, akkor sincsenek.

2017. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert a másik véleményét nem tisztelik és mindig önigazolást akarnak. Szerintem tök mindegy ki mit gondol az Univerzum végtelen és van földönkívül is élet.
2017. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Az elsőnek van igaza ez nem hit kérdése. A lényeg, hogy vannak.
2017. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

"de az ufóhívőket egyfolytában zaklatják"

Kik? Hol?


"KÖTEKEDŐK NEM ÍRHATNAK!"

De.

2017. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 thoomas26 ***** válasza:
33%
A materialisták csak a kézzel fogható, s a bármikor, többször is bizonyítható dolgokat fogadják el. Az ezeken kívül esőket nem. S a földönkívüli értelmes élet létezése - bár nyilvánvalónak tűnik - még nem tartozik az előbbi kategóriába.
2017. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem még egyszer sem bántottak fizikailag.
2017. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%

Ugyanazért, amiért más meggyőződésűek másokat: a materializmus egyfajta hit. Valóságra épül, de a végességét hipotézisek rendszere adja meg.


Viszont a kérdező helyében nem általánosítanék, "a materialisták" között is vannak olyanok, akik nem bántanak senkit az eltérő meggyőződése miatt, sőt, ki sem oktatják.

2017. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

"KÖTEKEDŐK NEM ÍRHATNAK!"

Ha félelmed miatt kiabálsz, fogjad meg egyik kezeddel a másikat!

Ha érzed, nem vagy egyedül, elmúlik félelmed!

.

Honnan veszed azt, hogy a materialisták szerint nincs/nem lehet más bolygón élet?

Éppen szerintük lehet, ugyanis a Teremtés szót sem említ, hogy a földi életen kívül másutt is lehet élet!

.

Lehet, sőt valószinű, hogy másutt is kialakult élet, sőt az embereket ismerve, jóval magasabb tudásúak is lehetnek!

Ép eszű ember nem jelentheti ki, hogy az egész Világon mi vagyunk azok, akik (úgy, ahogy) értelmesek.

Ugyanakkor épeszű ember nem hiheti, hogy idegen bolygó lényei itt flangálnak közöttünk, ráadásul némelyik még az alakját is képes egyik pillanatról a másikra megváltoztatni!

.

"az ufóhívőket egyfolytában zaklatják."

Egyet sem zaklatnak, aki nem terjeszti bizonyítatlan/bizonyíthatatlan hitét.

2017. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Én materialista vagyok, és azt gondolom, nagy eséllyel van a Földön kívül élet. De ettől még nem hiszek az állítólagos ufó látogatásokban, szürkékben, gyíkembereknek, stb., stb.
2017. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Én csak azt nem értem mi baj a földdel. Te is csak a milka csokin láttál tehenet és tanulni meg lusta vagy.

Milen extrát adhat egy ufó, amit egy delfin vay egy egyetem nem?

Ja hogy ahhoz nem kell tanulni, ami égi mert a filmekben sem.... OK.

2017. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!