Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufók hívők van itt olyan aki...

Ufók hívők van itt olyan aki beoltatta magát??

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én beoltatom magam. Miért?
2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én pálesszel oltattam magam
2021. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 peca1000 ***** válasza:
73%

Én Szputnyikot kaptam.


Érzem már a chipet és az 5G-t, és Putyin erejét! :)

2021. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kriszpo ***** válasza:
80%
Az ufók vagy a hívők oltatták magukat? Milyen hívők? Keresztény, mohamedán, woodoo? Mi az összefüggés? Van már Area51 vakcina?
2021. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ufonológiát hallgatok és valami olyasmit mondanak, hogy a levegőben terjednek. Az oltás az a vérbe megy.
2021. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszpo ***** válasza:
100%

#5: Az Ufonológia az valamilyen zenekar?

Tudományos szempontból nem a levegőben terjed, hanem rádióhullámokkal és az 5G-vel. Ez úgy van, hogy amikor az ufonauták jelet küldenek a Földre, az interferálódik az 5G hullámokkal, ami reakcióba lép a Chemtrail titkos anyagával. Ezek a szántóföldre szállnak és azt ott termesztett növényekkel visszük a szervezetünkbe. Így kerül a vérbe. Ez ellen csak azok a vakcinák hatásosak, amelyeket olyan országok fejlesztettek ki, amiknek van űrprogramja. Én ezt tudom, mert bemondta a zinternet.

2021. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 'ufó-hívő", de minden földönkívüli ismerősömet rábeszéltem az oltásra, ne vigyék szan-szét a betegséget szerte a világba.

Némelyiküket művészet volt álcázni, de sikerült!

2021. máj. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!