Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pentagon egyik részlegvezetője...

Pentagon egyik részlegvezetője is beismerte hogy léteznek az UFO jelenségek, és nem földi eredetűek, ezt már a Pentagon is tudja.Némelyik ember miért szkeptikus még mindig?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éve a kanadai védelmi miniszter is elismerte hogy a kanadai kormány is kapcsolatba van velük.

[link]

A minisztert is több nemzetbiztonsági meghallgatáson hallgatták ki.Mivel ott demokratikus az ország, nyilvánosak lettek a felvételek.

Miért kételkedik még ezek után is a sok szkeptikus?

Mindenkihez úgy sem fognak külön külön odamenni az idegenek, hogy nézzétek itt vagyok.

Bejelentették hivatalosan hogy tudnak róluk és ennyi.


2021. máj. 9. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%

Miért vagyok szkeptikus? Azért... A youtube-on ezerszámra van videó a perpetuum mobile kefejezésre. Be is mutatják hogyan kell csinálni. Meg is nézheted működés közben.

És még sincs örökmozgó! Mindez trükk, a nézettségért.

Hát ilyen a földönkívüliek esete is Tóth Marival...

2021. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%

Az hogy a Pentagon, az F.B.I vagy a kormány a C.I.A azt állítja, hogy léteznek ufók még nem lesz igaz. Ők mégis honnan veszik, hogy az ott egy idegen űreszköz és nem egy random légköri jelenség?


Azt hiszik találkoztak ufókkal? Honnan tudják, hogy nem tömeghallucináció vagy tömeghisztéria áldozatai?

2021. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
:D Óh nagyon meggyőző, ha a pentagom RÉSZLEGVEZETPJE azt modnja akkro oké, jó - hát ennél több bizonyíték nekem nem is kell :D Hozzáteszem, ha egy gyakronok mondta volna a Pentagonnál akkor is elhittem volna. Sőt, ha egy takarítónő mondta volna aki hallotta valakitől aki a pentagonban dolgozik akkor az is eloszlatott volna minden kétséget !
2021. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Maga az UFO jelenség már a Project Blue Book óta hivatalos. Annyi hogy most már van pár videónk és extra infónk. Tippre ma sem tudunk többet mint hogy valamik itt repkednek.
2021. máj. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy a Pentagon, az F.B.I vagy a kormány a C.I.A azt állítja"


Mert ők ugye semmivel se tudnak többet, mint az ide írogató kis senkik.

Annyira szánalmas hogy azt hiszitek hogy a hatalom bármit is elárul a kis senkiknek.


Ha orbán bejelentené hogy jönnek az ufok biztos elhinnétek.

2021. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!