Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szkeptikusok, akik nem...

A szkeptikusok, akik nem hisznek az ufókban, mivel magyarázzák a piramisokat?

Figyelt kérdés
Gondolom erre nem tudtok mit mondani.

#Google #piramis #FBI #fáraó #CIA #Sötét árnyak
2020. okt. 9. 05:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
65%

Emberek építették.

Létezik egy vegyület amivel ki lehet önteni...

Kikötéssel neked a videót?


Én amúgy is leleménesnek, értelmenek, kreatívnak tartom az emberi fajt.

Ha csak az utóbbi 1000eket vagy az elmúlt 100akat nézzük.

Persze vannak kivételek.

2020. okt. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy emberek építették, de ufótechnológia alapján.
2020. okt. 9. 06:18
 3/78 anonim ***** válasza:
74%

Oké, ha megmondod milyen technológiával, akkor fontolóra veszem. De mindenképpen elgondolkozok rajta.


Mindjárt küldöm a videót.

2020. okt. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:

Ufótechnológiával.

Ma sem tudnánk ilyeneket építeni, akkor 10.000 évvel ezelőtt hogy tudtak???

2020. okt. 9. 06:29
 5/78 anonim ***** válasza:
71%
Mi a tököm az idegen technológia abban, hogy egy csomó követ egymásra pakolsz? Elárulom, semmi.
2020. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
29%

itt is van:

https://www.youtube.com/watch?v=hmdX2rxGs6o

+

https://www.youtube.com/watch?v=EOvkFLK1fn0


Honnan tudjam, nem vagyok hallhatatlan. Nem voltam ott s nem láttam.

Annyi biztos régebben alacsonyabb volt az ingerküszöb, könnyebben hittek az emberek. Ma meg ugyanarra azt mondják Ufo. S ebből látszik a "köz", nem feltaláló, mérnök, tudós, hanem felhasználó és fogyasztó. S amit nem tud, nem ismer azt kiszínezi, túlgondolja. (én is ilyen vagyok, csak más témában.)

csak azért mert "mi" a "fejlett fogyasztók", lehetséges, hogy jobb világban élünk, valamint többet tudunk. Az nem egyenlő azzal, hogy korábban mindenki hülye volt... tudhattak rájöhettek valamire amire mi nem. Mint mondjuk az első gőzgép, az első áram, majd felkapcsolt villany, te feltudnál találni valami forradalmit? én nem, csak felhasználom....

Indulj ki ebből s ne az Ufókból, mert könnyen beleesel abba, hogy mindent nekik köszönhetünk.


A piramisok rejtélye ettől még megvan. Hisz azóta se készítettek hasonlót. De Biztos az idegenek műve? Minden lehetséges opciót kilőttél? vagy csak hinni akarsz a természet felettiben?


Továbbra is azt mondom az ember intelligens...

A bűvészet is csak addig varázslat, amíg nem ismered a titkát, a trükköt.

2020. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
73%
Mégis ami az az "ufótechnológia"? Mi a fenének építettek volna az ufók temetkezési helyeket ókori uralkodóknak? Igen, grandiózus építkezés volt ami évtizedekig tartott, de ettől még nem építették UFO-k. Egyetlen közvetlen bizonyíték sincs arra, hogy idegen technológia építette volna. Ne a dokumentumfilmek alapján tájékozódj, ugyan olyan clickbait mint az álhírek. Sajnos a dokufilmes ismeretterjesztés már nem az ismereteket akarja terjeszeni, hanem minél több nézőt akar. Az emberek pedig az érdekesnek hangzó dolgokat jobban elhiszik mint a néha száraz tudományt, történelmet. Viszont attól nem lesz igaz a történet hogy sokan hisznek benne, ez nem így működik.
2020. okt. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
84%
Ma is tudnak ilyeneket építeni, illetve ha nem lennél ennyire buta, akkor már megtaláltad volna, hoyg hogyan is tudták megépíteni a piramisokat az ókorban!
2020. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
82%

Tudod keves kérdező az a legnagyobb baj, hogy felteszel egy kérdést és elvből utasítod el a választ. Ami nem fér bele a hibás világfelfogásodba és nem egyezik a hiteddel azt eldobod és megveted. Ezek a típusú emberek pontosan olyanok mint a középkori ikvizitorok.


"Hiszek a szentírásban, a szeretet a legfontosabb erény, de ha te nem hiszel a szeretetben akkor máglyán megégetlek" Gratulálni tudok, valahol itt van az a pont ahol még visszafordulhatsz, de ha tovább mész csak lefele vezet az út és hamar fanatikusok közt találod magad.

2020. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

9-es, nem tudtál érvet írni csak hülyeségeket. Ebből is látszik, hogy nem tudsz választ adni.

10-es, azért engem szidsz, mert nem tudsz a kérdésre válaszolni.

Eddig elég gyenge válaszok születtek.

2020. okt. 9. 07:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!