Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez tekinthető bizonyítéknak a...

Ez tekinthető bizonyítéknak a földönkívüliek létezésére?

Figyelt kérdés

Ausztrál védelmi minisztérium 1957-72 között készített anyagát 2008 óta feloldották a titkosítás alól. Meg van a nemzeti archívumukban is, tehát nem vagyok alufóliasapkás: [link]


Itt a jelentés híroldalon:

[link]


Sajnos magyarul nem hozták le sehol sem egyelőre.



2021. júl. 6. 15:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.


Tények továbbra sincsenek. Feltételezések, valószínűsitések vannak. Ha az egész arra ment ki hogy kutassák, hogy raforditsanak X összeget, hogy tisztábban lássunk akkor igazából azt a célt elérték (szerintem)

Úgyhogy remélem a fejlődéssel együtt több infó is csurran cseppen a közemberekhez is.

A reptiián és az egyéb fajos agymenéseken kívül.

2021. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 SZücsöm ***** válasza:

Azzal viszont nem értek egyet hogy tisztábban látunk. Ezeket az információkat (a lényeget) már az 50 es évek óta közölte a publikummal az USA.

Most kaptunk pár gagyi videót amin el lehet csámcsogni de a hivatalos közleményben semmi újat nem közöltek. Max frissítették a régi állításokat.


A használható információk nyilvánosságra hozását is kétlem. Legalábbis a hivatalos szervek nem fognak (SZERINTEM) valóban 1értelmű információkat közölni. A legtöbb amiben reménykedhetünk az egy 3. féltől származó szivárogtatás. Vagy az hogy a földönkívüliek elbénáznak valamit esetleg egyoldalúan úgy döntenek hogy leszállnak pl Párizsban köszönni az embereknek(természetesen ezekre nem látok valós esélyt).

2021. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem csak a szöveges műsorokat kell nèzni.

Tv-ben làttam ilyen műsorokat.


Bigott keresztènyek (màrmint pentagon stb vezető) megmondtàk hogy ezek bizony dèmoni lènyek.

Ès aki ezzel foglalkozik az megidèzi a sàtànt.


Vagy hülyèt csinàlnak belőle, jòl lejàratjàk...

2021. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"hogy ezek bizony dèmoni lènyek. Ès aki ezzel foglalkozik az megidèzi a sàtànt."

hát ha ezt így kimondták a jelen világban akkor nem tudom ki csinál hülyét kiből?

az ezzel kapcsolatos témákat kutatni szerintem érdemes lenne, s nem nekünk.

Mert elég sokszor ugyan az a bigott elvakult viselkedést lehet látni.

2021. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

Akik nyilatkoztak azok is kép/hang nélkül, mert aki megemlíti a témát azt azonnal tönkreteszik.


Kb mint amikor itt gyk-n mindig átrakják ezoba.

2021. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%
Haverom mesélte, egyszerű cigánygyerek, azt se tudta mi az űr. Mondja, este durrant egyet a tv meg füstölt, kiszaladtunk, látjuk valami fényes tárgy leszáll, odamentünk, szürke kis emberek nagy szemmel egymás kezét fogva táncolnak körbe egy nagy ezüstös lapos labda körül. Mondom és mit csináltatok? Sikítva szaladtunk hazáig. Másik meséli, ő se hallott sosem az ufókról, apjával kint van a kertben, kb 600 méterre egy hegy fölött egy kb 30 méteres ezüst lapos gömb lebeg, eltelik egy óra, mondja az apjának, mégis mi lehet az. Legfurcsább volt hogy egy óráig nem is foglalkoztunk vele pedig még búgó hangot is adott ki. Léghajó vagy egy 30 méteres drón?? Erre felemelkedik lassan és egy pillanat alatt elhúz.
2021. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem csak viccelsz utolsó.


Nagyon szánalmas, primitív a fajtád.


Fogd már fel a pici agyaddal, hogy még a legnagyobb fejesek se bírnak rájönni, hogy mi repked.

Márpedig valami repked, ez tény.


Ha igaz történet akkor a haverod nagyon betépett.

Olyan meg nincs hogy valaki nem tudja hogy mi az űr.

2021. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#27 Te nem tudod de a nagy fejesek igen. Néha szoktak erre a kérdésre poénkodni nem baj az.
2021. júl. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!