Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt eddig a legmeglepőbb...

Mi volt eddig a legmeglepőbb természeti jelenség, amit tapasztaltál?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Dupla szivárvány.
2021. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

parhéliosz.


üstökösök.

2021. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
86%
Tornádó Magyarországon. Nem egy valóságos csoda, de nekem ez volt a legszokatlanabb.
2021. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Teljes napfogyatkozás.
2021. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem emlékszem pontosan a jelenség nevére, de felhős idő volt, és a szomszéd autó felnijére rávilágított az éjszakai díszvilágítás, és így ahogy a felni azt visszaverte, kvázi "kivetült" a felhőkre.


És mivel a kocsi mozgásban volt, szépen egy csészealjszerű valami pörgött-forgott nekem az égen, én meg teljes sokban voltam a látottaktól, hogy Úristen, ufot láttam. Szóval egyből utánaolvastam és van ilyen jelenség, felhős, ködös időben.

2021. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Wadmalac ***** válasza:
53%

Tulajdonképpen nem nagy durranás, de nagyon látványos, én szeretem: a sűrű talajmenti ködök.

Amikor a meleg talajból felszálló párára hideg levegő ül rá és pár arasznyi, maximum méretes tömör fehér köd mászik a talajon.

forróságban jött esti nyári eső után az utak bitumenjén is szokott ilyen létrejönni és a kocsik olyan ködörvényeket húznak maguk után mint a repülők.


[link]

[link]

[link]

2021. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát akkor azt hiszem én nyertem. Szegénykék ilyen szegényes gyermekkorotok volt. Nem csoda, hogy nem lettetek természettudósok.


Számomra már gyermekkorban kinyílt a világ. Még egész kicsiként tizenéves volt szerencsém látni egy ritka jelenséget, habár itt a szerencse nem a legmegfelelőbb szó, mert kiválasztott voltam. Vakító fényes repülő objektumot láttunk a családdal a telken a nyári szünetben. Először mint minden laikus azt hittük, ez a szaturnusz. De nappal volt. Aztán meteorológiai léggömbre gyanakodtunk, de 120 fokban fordított repülési irányt, majd váltogatta a színét narancssárga, piros majd pedig zöld lett. Végül leszállt a telken. Nem folytatom tovább, mert azt már úgysem hinnétek el. felvettük egy idegen civilizációval a kapcsolatot. Ez a találkozás meghatározta gyermekkorom és az életem. Ezért lettem fizikus. Naívan akkor még azt hittem, hogy ha felnövök megértem azt a sok szépet amit megéltem. K*rva messze vagyunk még attól. Még az univerzum keletkezését is rosszul tudjuk.


Mesélhettek még sok szépet.

2021. aug. 18. 17:00
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem természeti jelenség pajti.
2021. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
#7 Téged ízekre szedtek volna a fizikusképzésen, pajti.
2021. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A nagy Levin ***** válasza:
87%

#6 Wadmalac, az nekem is tetszik. Ráadásul viszonylag gyakran látok ilyet reggelente amikor megyek dolgozni (Dinnyési- fertő).


A én történetem: egyszer egy vihar után megrázott az erkélykorlát. Nem mondom, hogy attól, de valamitől statikusan feltölődött. Eléggé meglepődtem.

2021. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!