Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a földönkívüliek tényleg...

UlfOrmson kérdése:

Ha a földönkívüliek tényleg meglátogatnának minket, de nem úgy néznének ki, mint ahogy az UFO-hívők elképzelik, mi lenne a reakciójuk?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ők lennének a leghangosabb tiltakozók, hogy márpedig ezek nem lehetnek földönkívüliek?
2021. nov. 14. 18:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

8-as az a probléma hogy feltérképezésként emlegeted őket.

Egy nem 3d-s földönkívülinek de egy 3d-s jó és fejlettebb földönkívülinek sem a reptoidok sem egy általad titulált blokád sem probléma.


De amugy mi ez a reptoid mánia most? Inkább már unalmas szinten van itt a gyik-en, ha már gyíkembereket emlegettek. Ennyire imádjátok a repereket?



Na és melyik konteos oldalakon olvastad ezeket?

2021. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A reptoid mániás embereknek az lenne a reakciójuk amit írtál kérdező, pláne, hogy simán átmenne a blokádokon is és nem lenne probléma leszerelni nekik a repiket. Tuti a repi mániás emberek morognának.
2021. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Ufokurtato007 ***** válasza:
34%

"ha a földönkívüliek tényleg meglátogatnának minket, de nem úgy néznének ki..." Ilyen nem lehetséges. A kérdés súlya kb. mintha azt kérdeznéd, mi lenne, hogyha holnap reggelre az égbolt zöldszínű lesz? Ufológusok vagyunk sikerült 100% feltérképezni az univerzumunkban élő fajokat egytől-egyig. Voltaképpen nincs olyan dolog, amin meglepődnénk.


Megannyi ufológus pedig már találkozott is jónéhány fajjal az űrexpedíciók során. Tehát a kérdés értelmetlen.

2021. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek teljes öntudatlanságban élnek, tévé netfüggő konstans zabáló agymosott zombikká váltak, aminek megisszák a levét naponta. Fogalmuk sincs semmiről es olyan kimerültek mentálisan es testileg hogy új információk befogadására képtelenek
2021. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%

13-as annyira feltérképeztétek az Univerzumot hogy abba is bizonytalan vagy az egyik kérdésed alapján hogy a Hold a Föld Holdja és nem egy űrbázis fegyvertára.


Azt sem tudtad hogy nem George Lucas írta a Star Wars-t. Álhírekkel fárasztjátok a jó népet. Ez a szomorú.


Fogadjunk te az a típus vagy ha én répát vennék a boltba hogy legyen a leveshez répa akkor te azt hinnéd én a R.É.P.A. nevu foldonkivuli alakulathoz tartozok és simán a bevasarlo kocsimnak tolnad a tiédet mert azt hinnéd alakváltó vagyok(mellesleg most tényleg alakot váltok mert van egy kevés súlyfeleslegem, ilyen értelemben minden ember képes az alakváltásra ha hízni vagy fogyni akar)és simán a bevasarlo kocsimnak tolnad ha épp neked az útban van miközben én épp azt nézem mit kell még venni. De ezzel az erovel a kereskedoket es a mezogazdaszokat is annak néznéd mert répát termelnek es kereskedes meg megveszi hogy élelmiszerrel lassak el az embereket. Ahelyett hogy udvariasan szolnál hogy elnézést szeretnék amoda menni vagy ha nem hallom megérintve a vállam jeleznéd.

Étkezésre, vízivásra odafigyelsz? Vagy elmerultel ezekben a dolgokban a realitást elfeledve.


Illetve ha fekete ruhás embert látsz akkor te egybol a Men in Black-re és a fekete ruhas földönkivüliekre asszociálsz és egybol keresnéd a felejto kutyujuket a gyk-n kérdést írva, de emberi dolgokra nem gondolnál hogy miért van feketében.


Szerintem ha mutatnék neked egy sasrol készült képet akkor te azt mondanád hogy U.F.O. mert épp azt a mozdulatot sikerült lefotoznom a repülési mozdulatsorból, amikor a szárnyát behúzza.


De szerintem te azt sem tudod mi az a Tardigrada és hogy mire képes. És szerintem azt sem tudod, hogy ki az a Spallanzani.

Illetve azt sem tudod hogy ki J.A. Goeze.

2021. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#15

Te nagyon-nagyon ferdítesz.

Ufokurtato soha nem állította, hogy George Lucas írta a Star Wars-t! Idézem mire haraptál rá: "George Lucas honnan vette a Halálcsillag konceptcióját?"

Lucas-al kapcsolatban semmi többet nem állított.

A forgatókönyvet igenis George Lucas írta, és ő is rendezte a filmet. A filmvásznon azért lett olyan a halálcsillag, mert ő így álmodta meg, a halál-Holdcsillagról mintázva.

Úgyhogy újra bebizonyosodott, hogy csak trollkodni jársz ide, és tönkretenni az ufológusok diskurzusát!

2021. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16-os nem lehet félreérteni mit akart ezzel mondani, hogy szerinte George Lucas azt gondolja, hogy a Hold egy halálcsillag csak mert szürke színű a halálcsillag es van egy krater szeru bejarata.



Nem trolkodtam George Lucas a Star Wars képregény sorozatot filmesítette meg amit meg a képregény írók találtak ki mert nem egy írója van, ami nem most volt már és amit a Marvel Comics adott ki 1977-78-ban. De gondolom az irokkal ismertek egymast mivel 77-ben jelent meg a film is.


Nem ferditettem.

2021. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Sőt a filmet több mű is ihlette magyarán ő maga vallotta be, hogy tudatosan vett át elemeket ezekből a művekből vagy filmekből. Többek között szerepel a flash gordon meghódítja az Univerzumot, amiert gyerekkoraban rajongott, de a listan a Dűne is szerepel.


En szimplan csak George Lucas mellett szolaltam fel mert ugye o nem olvassa ezt a kerdest. George Lucas egy filmrendezo, forgatokonyviro es ugyanugy élénk fantáziával kell rendelkezni ebben a szakmában is, mint a regényíró szakmában, de ugyanakkor tudományok teren is otthonosan kell mozogniuk.


Lucas bácsira szégyen hogy azt hiszi ufokurtato hogy, Lucas bácsi meg van győződve hogy a Hold egy mesterseges nem termeszetes anyagbol keszult fegyverraktar.

2021. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

De a nagy igazsag hogy Hold nélkül a Földön bizony problémák lennének.


A kovetkezo kerdes gondolom a Naprendszer Holdjairol lesz ami mind egy fegyverraktar vagy repi vagy Űrbazis lesz ha tovabb jut a Holdtol Ufokurtato.


Vagy lehet a saskalenyeket es a marsi belso bazist kezdi majd el elovenni amit mar evekkel ezelott is taglaltak itt.

2021. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Utána olvastam most mélyebben lehet tévedek ebben a képregényes dologban de én merem felvállalni ha tévedek es nem szeretnek álhireket terjeszteni ezért jelzem most. Én ugy tudtam hogy a kepregeny elobb volt. Valahol azt irjak hogy a film utan lett a konyv es a film volt elobb de majd jobban utána olvasok es lesz aki kijavit majd. De az biztos hogy a kepregenyeknek tobb szerzoi is vannak.


Ebben lehet hogy tévedek de nem trolkodtam. De az eros tulzas hogy egy filmrendezo ezzel azt akarja mondani, sugallni hogy a Hold mesterseges fegyver épitmény. A Hold ugyanugy gyönyörű mintahogy a bolygó is ahol születtünk és ahol élünk. Lenne még egy Holdunk én annak is örülnék.


Viszont a kerdesei alapjan sajat magaval kerul ellentmondasba mert azt irja itt hogy felterkepeztek az egesz Univerzumot a masik kerdeseben meg azt kerdi hogy a Hold fegyverraktar-e. Es mikor tudomanyos oldalrol kozelitjuk a valasz adast akkor dunszt letrolloz minket es kotekedik.


Aki felterkepezett mar mindent az nem igy beszel. Ezek csupan dezinformaciok amit ő művel és a dezinformáció árt. De nem is akarja belátni. Ha feltételezés szintjén beszélne, objektivan a tudományt nem kihagyva es egy-egy valos tevedesre javitas lenne a valasza az más lenne. Ezért szóltam. Nem trollsagbol.

2021. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!