Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a földönkívüliek tényleg...

UlfOrmson kérdése:

Ha a földönkívüliek tényleg meglátogatnának minket, de nem úgy néznének ki, mint ahogy az UFO-hívők elképzelik, mi lenne a reakciójuk?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ők lennének a leghangosabb tiltakozók, hogy márpedig ezek nem lehetnek földönkívüliek?
2021. nov. 14. 18:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Foster (Alan Dean Foster) volt a Star Wars eredeti regényének szellemírója, amelyet kizárólag George Lucasnak tulajdonítottak.

Amikor megkérdezték tőle, hogy nehéz volt-e számára, hogy Lucas kapta az összes elismerést a Star Warsért, Foster azt mondta: "Egyáltalán nem. George sztoriötlete volt. Én csak kibővítettem azt. Az, hogy a nevem nem szerepelt a borítón, a legkevésbé sem zavart. Ez olyan lenne, mintha egy vállalkozó követelné, hogy a neve szerepeljen egy Frank Lloyd Wright-házon".


A google az original book-ra ezt dobta és a wiki ezt írta de ugye mint tudjuk a wiki is szabadon fejlesztheto ismeretterjeszto oldal van mikor tevedhet. A hivatkozast sajnos mar eltavolitottak igy azt nem tudtam elolvasni. De egyelore kulfoldi adatokat nem talaltam erre vonatkozolag.


De akkor a kepregenyek a film adaptacioi ezek szerint es nem forditva.


De amugy a kerdesre valaszolva teljesen mindegy valoszinuleg lenne akinek csalodas lenne ha nem olyanok mint amiknek képzelte vagy mint amilyeneknek írta egy-egy konteos oldal. De én speciel kivülállóként nem is szoktam ilyeneken rágódni mert én ugy gondolom hogy biztos vannak mert végtelen Univerzumban logikus hogy nem csak mi vagyunk de ezen ugyse izgulok mert kb. velem ugyse vennék fel a kapcsolatot szerintem. De a szülőbolygóm megismerni ugyanolyan izgalmas felfedezés mert gyakran nem is gondolná az ember hogy mennyi értékes kincset rejt amire vigyázni kell, természetes formájában megőrizni.

2021. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#17 #18 #19 #20 #21

Öt válaszon keresztül próbálod magad védeni, összevissza csapongsz a témákban. Saját magadnak mondasz ellent.

Magyarázod a magyarázhatatlant!

Nem mindenkinek való az ufológia. Több embert láttam már belebolondulni. Szerintem te is jobban jársz, ha hagyod a témát.

Vagy az is lehet reptoid vagy és így próbálsz infókat kicsalni belőlünk...

2021. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22-es en csak a star wars tévedésem jeleztem nem védtem magam. De ha te azt gondolod hogy csapongok annyiban igazad van hogy nem ennél a kérdésnél írta, nem ide kellett volna írnom de par nap alatt mar szamolni sem tudom melyik az a kerdes de mivel olyan formaba teszi ezert irtam véleményt. Mas kerdesnel kifejtettem. Itt mar nem fogom.


Szimplán nem akartam álhireket adni George bácsival kapcsolatban ezert utananeztem itt javitottam is csak nem ehhez a kerdeshez kellett volna irnom de ezek az infok sem hivatalos forrasok szoval ezt is jeleztem. De nyugodtan hiheted azt is rolam de nincs kozom ahhoz a gondolathoz.


Es kerdezo bocsanat a spamolasert. De a kérdésre is válaszoltam.


Na en magam reszerol nem foglalkozok a tovabbi valaszaiddal 22-es. Ja es nem is ajarok ufologus lenni tévedésben vagy.


Persze ha nagyon akarok tudok rep szöveget is írni de nem vagyok reptoid.


Errol probalok minden egyes megszolalasomban beszélni, hogy veszélyes az amit ufokurtato muvel. Nehogy ugy jarjon mint Icke bácsi aki miatt halt mar meg ember mert azt hittek reptoid.


Az emberek bizalmatlansagat epiti ezzel csak.

2021. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
* nem is akarok ufologus lenni.
2021. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!