Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bejelentést kaptam, itt a...

UFO bejelentést kaptam, itt a bizonyíték a földönkívüliekre? Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

Ufológiai kutatásaim során rendszeresen kapok bejelentéseket és észleléseket civil emberektől, most egy személy emailben küldött számomra mely állítása szerint az utcájában készült és jól kivehető rajta egy repülő csészealj vagy más földönkívüli szerkezet. Kíváncsi lennék itt jelenlevő ufológus kollégáim véleményére is a képről. Szerintem teljesen valós, kinagyítva jól látszanak a részletek. Az UFO a panelház sarkától balra felfelé látható, mint világító kis fénypont.

Kép: [link]



2021. nov. 28. 17:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/156 anonim ***** válasza:
74%

Valaki magyarázza már el nekem hogy ha ők ketten ufologusok es ok mentik meg a vilagot akkor mit keresnek a gyk-n ellentmondasbol ellentmondasba kavarodva? Tisztelet az ohne mar az elso kerdesuk ota odabunkoznak az észérveket hozó embereknek. Engem példàul a kérdezo megvadolt hogy reptoid vagyok csak azert mert jeleztem hogy nem kéne David Icke összeeskuves elméletét az emberekre erőltetni pláne azért se mert miatta halt már meg egy ember. Semmilyen kutatoi magatartast nem tukroznek es nem is tudnak kezelfoghato bizonyitékokat írni.


Ha ez igy lenne nem is tudnánk roluk plane nem a gyk-n. Es nem is gyk-s emberekkel vennek fel a kapcsolatot. Ha tenylegesen atombunkerbe vezenyelnek az embereket, minden embert az nem két emberes projekt es nem mellesleg tobb helyszínes, kérdés hol vannak ilyen oriasi bunkerek ahova mindenki befér? Ez a projekt nem gyk-s szervezesre vallana. Nem mellesleg miert van olyan erzesem hogy ez inkabb hivő toborzo probalkozas bunko modra, pokhendi stìlusba.

2021. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/156 anonim ***** válasza:
82%
Kedves utolsó, ki halt meg David Icke hatására, s hogyan? Érdekelne a dolog, mert az David egyén ugyanannyira hülyének nézi a követőit, mint Ufókurtató007 és az ufókutató társai a gyakoris embereket!
2021. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/156 anonim ***** válasza:
80%
Egy fiatal. Azt hitte a testvére, hogy reptoid. A sajat testvére ölte meg, mert elhitte ezt a baromságot es gondolom elvesztette a valosag érzetét is. Kepzeld el milyen érzés lehet a szuleiknek.
2021. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/156 anonim ***** válasza:
88%
81-es, 83-as vagyok.
2021. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
3%
#81 nyilvan nem ketemberes munka, mivel nem is ketten vagyunk. Az ellenállás hoz tartozunk, ahol megannyi ufológus van. Hol vannak az ilyen bunkerek? Mit gondolsz miért épül ennyi stadion,a foci miatt? Nem, ott tároljuk a lézerágyúkat, tehát azok nem stadionok hanem hangárok. Na azok alatt mélyen a földben vannak a bunkerek.
2021. nov. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/156 anonim ***** válasza:
92%

#85

A 80. hozzászólás tele van felétek irányzott kérdésekkel.


A másik baromság pedig a 85. komment....

Vannak atombunkerek és légópincék igen. Mindig is voltak és mindig is lesznek. Ahogyan régi katakombák is (Ebből lehetnek még fel nem tárt járatok persze, ahogy a barlangok is okoznak néha meglepiket).

De! Az újonnan épített objektumok mindegyikének a pontos helye ismert. A mérete, mélysége, kiterjedése szintúgy. Max a felhasználási célja nem nyilvános vagy másnak írják.

De maga az objektum pontos helye és méretei ismertek, ugyanis ezek föld alatti objektumok és mind le kell legyen jelentve a bányakapitányságokon. Ennek az oka, hogy ha valaki oda akar építkezni, vagy valamit oda kell egyéb okok miatt építeni akkor jó tudni, hogy ha egy vagy több bazi nagy üreg van alatta. És így ennek tudatában kell tervezni.

Mivel üreg ezért időnként mérni kell a külszínen, hogy van e süllyedés, lehajlás, vízszintes elmozdulás vagy süllyedési horpa. A szilárd alappal rendelkező építmények nem igazán kedvelik ezeket. Az ilyen építmények a lehajlásra és a horpákra a legérzékenyebbek. A másik kettőt elviselik egy bizonyos fokig, amennyiben viszonylag egyenletes a mozgás.

Most erre is lehet mondani, hogy jajj ott is vannak beépített emberek akik szépen eltussolják. Nem. Nincsenek.

Szóval a következő trollkodás alkalmával erre figyeljetek.


A másik dolog, hogy egy hatalmas atombunker egy város alatt az alábányászott területnek minősül. És ezeknek a mozgásfigyelő pontokkal sűrűn telepített, és rendszeresen visszamért területeknek a katasztere elérhetőek bárki számára.

Valamint a mélyszíni objektumok is rendelkeznek ám alapokkal. Amíg el nem érik a tehertartó réteget addig kicsit más módon kell csinálni. És ilyenkor szokott bejönni egy nagyon kellemetlen és csúnya és gonosz dolog, amit úgy hívnak, hogy talajtörés. Ritka szar egy jelenség.


Mielőtt jön majd erre is az okoskodás közlöm, hogy bányamérnök vagyok. Ez pontosan így működik.

(Most igyekeztem konyhanyelven leírni, előre is elnézést kérek a bányamérnök, építőmérnök és geodéta kollégáktól.)

2021. nov. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/156 anonim ***** válasza:
83%
Azóta is várom a "civilek számára nem elérhető" technológiáról szóló "ufókutató" rangos bemutatóját, amellyel részletesen bele lehet nagyítani a 315x242 pixel nagyságú kép kb 8 darab pixel területén látható ufónak kamuzott fehér foltra.
2021. nov. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
9%
Nagyon aranyos vagy, hogy bányászatról meg bányákról hadoválsz itt össze-vissza, majd ha az idegenek bányászni jönnek, mindenképpen szólunk neked. Addig viszont ne kontárkodj bele az ufológusok dolgába. A bunkerek lokációja titkos, pont azért, hogy az invázió során ne találjanak rá. Így nincs lejelentve sehol, pontos helyérol kizárólagosan az ellenállás tud.
2021. nov. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/156 anonim ***** válasza:
83%
#54 Nem ufológus vagy, hanem egy unatkozó, szeretethiányos, nárcisztikus humanoid
2021. nov. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
9%
Te pedig egy szkeptikus troll, akit tiltani kéne a topikból mert nem adsz hozzá semmit.
2021. nov. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!