Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bejelentést kaptam, itt a...

UFO bejelentést kaptam, itt a bizonyíték a földönkívüliekre? Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

Ufológiai kutatásaim során rendszeresen kapok bejelentéseket és észleléseket civil emberektől, most egy személy emailben küldött számomra mely állítása szerint az utcájában készült és jól kivehető rajta egy repülő csészealj vagy más földönkívüli szerkezet. Kíváncsi lennék itt jelenlevő ufológus kollégáim véleményére is a képről. Szerintem teljesen valós, kinagyítva jól látszanak a részletek. Az UFO a panelház sarkától balra felfelé látható, mint világító kis fénypont.

Kép: [link]



2021. nov. 28. 17:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
11%
#69 Szó sincs itt ellentmondásról, szimplán több teória létezik az eredettörténetükkel kapcsolatban. Azért léteznek ezek a teóriák, mivel még nem bizonyított az eredettörténetük. Én arról nem tehetek, hogy szövegértelmezési problémáid vannak.
2021. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/156 anonim ***** válasza:
87%
Ne képzelje senki azt, hogy az ilyen lekezelő, pökhendi emberek, mint ufókurtató007, bárkit is megmentenének egy esetleges invázió alatt!
2021. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/156 anonim ***** válasza:
90%

71-es dehogynem.


Amikor ufo inváziorol irtal az egyik kérdésedben és az általad linkelt cikk csak földönkívüli mikrobákrol szólt. Már bocsánat de ez egy igen óriási ellentmondas ha a repik es a mikrobak méretbeli különbségeiket nézzük.

72-es nyugi ilyenrol szo sincs legalabbis az én reszemrol. En nem képzelem.


Egyebkent teljesen igazad van pökhendiek és lekezelik az embereket. Mivel így kezdték ne csodálkozzanak hogy az emberek nem hagyjak szó nélkül az álhíreiket.

2021. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/156 A kérdező kommentje:
Végigolvastam ezt a sok kommentet, észrevettem, hogy a szektikusok közül egyik sem tud normálisan írni. Most épp kutatásokat végzek, majd később reagálok, főleg arra az állításra, hogy "nem létezik szoftver ami ki tudná ezt nagyítani"... Hát de, csak a civilek nem jutnak hozzá ilyenhez, a szekpisukok meg nem is keresik. Nekem pl van ilyen programom, mert ufókutatáshoz nélkülözhetetlen.
2021. nov. 29. 18:52
 75/156 anonim ***** válasza:
92%
Kérlek, pukblikál
2021. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/156 anonim ***** válasza:
94%
Mutass egy linket a pukblikált kutatásaidról. A sátán hashtag mit takar a kérdésben? Kérlek, magyarzázd meg az elméleti hátterét a sátán szó, ufókkal való összekapcsolásának. Köszi! Jó munkát! Alig várom, hogy ilyen töketlenek mentsék meg az emberiséget az inváziókor!
2021. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/156 anonim ***** válasza:
100%
Üdv: egy helyesen írni nem tudó "szekpisuk"
2021. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/156 anonim ***** válasza:
100%

"Hashtag tsészealj" kulcsszó 😄


A t és a c távol van egymástól vajon ez direkt íródott így?

2021. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/156 anonim ***** válasza:
82%

52-es te írogatsz olyanokat amiknek koze volt ehhez én csak jeleztem. A videojatekot is majdnem ezert tiltottak be. Irtam hogy tippem szerint ennek a videojateknak a címe alapján írtad a foldonkivuli faj nevet.


Nekem mi kozom a te propagácioidhoz jeleztem David Icke-nél is hogy ott is volt ilyen, mivel nem vetted a lapott ezert valoszinuleg tudtad ezt ennek ellenére isteníted azt az embert. En csak kigugliztam a foldonkivuli faj nevet es ezt a videojatekot dobta. Es jeleztem hogy mar megint egy ilyen es ez mar nem az elso a reszedrol hogy olyat propagalsz amihez koze volt ember élet kioltasahoz ha csak epp kitalaltad es nincs koze ehhez a videojatekhoz akkor is necces ez a szinkronicitas plane David Icke utan. Neked kéne elgondolkoznod ezen inkabb.

2021. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/156 anonim ***** válasza:
84%

Nos kedves nem "szekpisukok" vagy nem "szektikusok". 😅 Lenne pár kérdés. Hozzátok "kutatókhoz".


Mi van a diplomába írva? Milyen végzettség?

Kik államvizsgáztattak? Ugyanolyan mentális zavarral küzdő illetők?

Honnan kaptok fizetést?

Ha publikáltok akkor miért nem mutatjátok meg?

Ha titkos akkor miért itt veritek magatokat?

Ha titkos akkor, hogyan publikáltok?

Miért szállnák meg az idegenek (ha léteznek) ezt a szaros kis bolygót?

Ha csak kiválasztott lehet ufológus akkor titeket mi alapján választottak ki?

Ha ennyire titkos és über elit szuper dolog akkor, hogy nem kapcsoltak még le titeket?

2021. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!