Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bejelentést kaptam, itt a...

UFO bejelentést kaptam, itt a bizonyíték a földönkívüliekre? Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

Ufológiai kutatásaim során rendszeresen kapok bejelentéseket és észleléseket civil emberektől, most egy személy emailben küldött számomra mely állítása szerint az utcájában készült és jól kivehető rajta egy repülő csészealj vagy más földönkívüli szerkezet. Kíváncsi lennék itt jelenlevő ufológus kollégáim véleményére is a képről. Szerintem teljesen valós, kinagyítva jól látszanak a részletek. Az UFO a panelház sarkától balra felfelé látható, mint világító kis fénypont.

Kép: [link]



2021. nov. 28. 17:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/156 anonim ***** válasza:
83%

"folyamatosan lehozzuk a kutatásaink eredményeit és sorolhatnám becses cselekedeteinket napestig."


Hol? Milyen kutatást? Az nem kutatás, hogy konteos és hirközlési cikkeket linkeltek, amit ti csak tovább pletyiztek csak mar nem ugy ahogy ott van, pl. nem is arról szól, mint amit kérdeztek.


A kutató amugy is ha lehozza a kutatásai eredményét a diplomáját is mellékeli,nem kérdéseket tesz fel, hanem valós adatokat ír kézzel fogható bizonyítékokkal, nem egy linkelt képpel aminek meta adatait nem teszi közzé a photoshop és az effektek, deep fake, és a mesterséges intelligencia újkori világában.

2021. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
7%
Lehet itt szörszálathasogatni, de egy biztos, az pedig a jöv. évi invázió. Majd amikor megjelennek az anyahajók az égbolton, remélem akkor is hozni fogjátok a troll és szkeptikus mentalitásotokat.
2021. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
2%
#41 megtettem, amikor leírtam a nemrégiben felfedezett mánhunti emberrabló fajt. Persze azt is kifiguráztátok, szóval mondandódnak nincs alapja, te troll.
2021. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/156 anonim ***** válasza:
85%
Nem tettél semmit. Csak egy hasonlo típusu képre mondtad azt, hogy mánhutiak amit te krealtal tippem szerint egy hortor videojatek címe alapján, manhunt a címe, ami embervadászatot jelent es talan címet is modosítottak mert talán az usa-ba tiltott volt így 5 perces google barátom latogatva kérdeztem és ő olyan cuki mindig gyors választ ad. Konteos oldalakon csak a drakoniak, saska tipusuak, szürkék, annunakik szerepelnek. Semmilyen bizonyítékot nem írtál csak linkeltél egy cikket.
2021. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/156 anonim ***** válasza:
89%
* horror videojáték
2021. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
2%
Igen, mivel mondtam nemrég fedeztük fel, ezért nem irtak róla ezidáig, tanulj meg olvasni. Nem fogok szigoruan titkos dokumentunokat linkelgetni mindenféle hiteltelen szkeptikus trollnak.
2021. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/156 anonim ***** válasza:
90%
46-os egyértelműen a mamhunt hortor videojatekbol vetted a nevet es ez a horror videojatek szinten kapcsolodik a valosagban egy gyilkossaghoz egy 17 éves kiscsako megolt egy 14 éves kisfiut. A 17 eves gyilkos kiscsakonak a kedvenc jateka ez volt es a birosagon tobbszor hangzott el ennek a jatek neve. Egyre kezd aggaszto lenni ez már amit műveltek.
2021. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/156 anonim ***** válasza:
87%
* horror videojáték
2021. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/156 anonim ***** válasza:
87%
* horror videojátékból vetted a nevet
2021. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/156 anonim ***** válasza:
80%
46-os ha szogoruan titkos lenne mindez akkor nem itt arcolnal már miota. A titkos ugynokok kokler szégyene lennél velociraptorral egyutt. Nemhogy kutato de titkos ufokutato se vagy maximum a haverjaiddal iszogatva egy-ket ejjel nappali elott udítot. Mond csak mikor írtok dolgozatot az általános vagy közép vagy szakközép vagy szakiskolában? Vagy ennyire unalmas az otthon lét két építőipari munka kozott illetve esozes miatt?
2021. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!