Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy kiderült,Május 17. az ufo invázió napja?

Figyelt kérdés

Egy időutazó szerint május 17. 4 óra 3 perckor fog kezdődni az ufo invázió carson city közelében.


[link]



Mi a véleményetek,igaz lehet?



2022. máj. 1. 20:12
 11/95 anonim ***** válasza:
64%

Ja és az, hogy mindjárt benyögi ufokurtato, hogy őt ismeri.


10-es vagyok.


Amugy par eve is volt valaki aki ezt mondta es meg videot is mutatott amin latszodott, hogy az anno2205 jatekbol vette fel. Biztos a haverjaival veszekedett mar a jatekon hogy nem tudja odaadni o jatszik fel.


Uhu!

A siralyok es a legyek hat persze. Vicces is volt a zebras filmben Patacsata, ahogy kemkedtek a legyek.


Regebben még a delfinekrol mondtak ezt hogy foldonkivuliek. Kém jelzot nem kaptak.

2022. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
36%

Ja es az a velemenyem tovabba, hogy en ezekutan inkabb szeretnék beszelo allatokat latni😄, mint landolo ufokat mar olyan szamolni se tudom mennyiszer hitegettek a jo nepet a landolasukrol "josok", "jovobol jott emberek" akik ettol fontosabb dolgokrol is regelhettek volna pl. A most zajlo haborut hogy forditsak békébe!


Komolyan ezek utan azt mondom az állatok és növények ezerszerte bolcsebb dolgokat regelnenek szerintem mint Ufokurtatoek.

Sot lehet érdekesebbek lennének a földönkivüliektől is.


😂


Megszamlalhatatlanul érdekesebb a botanika es a zoologia mint josolgato ufo kutatok unalmas datumai. 🙄


10-es vagyok.

2022. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
22%
* Biztos a haverjaival veszekedett mar az Anno2205 jatekon hogy nem tudja odaadni o jatszik vele.
2022. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
24%
9-es akkor neked van egy szuperszonikus kaki ágyud. Azert legyen nálad hashajto is ha netalantan nem mukodne es jo sok víz, hogy visszapotold a folyadekot amit kakiagyuzaskor kibocsatasz magadbol. Es nem art egy gazdag reggeli se. Javaslom tovabba a babot es a csicsokat hogy levegoaramlat hangjai es annak illatanyaga elrettentse a betolakodokat. 😏
2022. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
79%

Egy időutazó csóka szerint 2021 december 25én történt egy olyan dolog aminek a híre megrengeti a világot és kihatással lesz a 200 év múlva lévő FÖldre is. Köze van a magaspolitikához, valamilyen vezetőről van szó.

Ti tudjátok mi volt az? Mert sztem kvára nem történt semmi, max az, hogy híztam znap 2 killót a mákos beilgitől.

2022. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
100%
Melyik faj jön?
2022. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Na látom Ufokurtató lepontozott nullára. Mondom én hogy hülye a tag, aki nem tudja elfogadni a valóságot, miszerint a hülye gyíkjai nem léteznek.
2022. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
100%

15-ös bárki tud manapság már szöveget krealni egy videora amugy a háttér az Anno2205. Nem jatszotta le teljesen mindig masik videora ugrott ugyhogy a teljes videot nem tudtam megnezni.


Az a problema hogy az emberek tulsagosan naívak.


10, 11,12, 13,14 vagyok. Szimplán ironia amit írtam a tobbi valaszomban. Ufokurtatoek mar nagyon regota hulyitik a gyk-n az embereket lapozd vissza milyen regota cirka 2012 ota.


A jovo keplekeny. Magyaran honnan tudjuk ha valojaban ez az urge vagy csaj tenyleg visszautazott mar azzal valtoztat a jovo meneten. Ha elmondja mar akkor is a paradoxon szerint ha egyaltalan letezik a paradoxon mert igazabol az emberek tudomanyosan nem sok mindent tudnak az idoutazasrol es annak kovetkezmenyeirol. Tobb ember meg azt vallja, hogy csak elore utazhat valaki a jovoben nem hatra. Valaki meg azt hogy se vissza se elore.


Szoval ki az a hulye aki visszautazik es keszit egy tik tok videot gyatra minosegben ubisoft jatek hatteret esztetikatlan teljes kepernyos szovegget es szerintem ubisoft jatekot hasznalva hatternek, ami nem mellesleg jogvedett jatek magyaran bezsebelhet meg maganak egy peres ugyet is. Konyorgom ha valaki kétezerötszáz nem tudom mennyibol jott annak csak ennyire futja egy ilyen video ahol mar legalabis en elvarnam hogy holofedelzet legyen es holo 3d? Csak en kamillazok ezen? 😮 Minimum egy 3d programmal krealnia kellett volna sajat kutfobol valami bizonyitekot hogy o techno guru. Semmi futurisztikus nincs abban a videoban. Sot olyan mint a tobbi. Regenynek elmenne.

2022. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
74%
Ja es ezt a valaszom is lepontozhatjatok.
2022. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
100%

#19

Én felpontoztalak

2022. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!