Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy kiderült,Május 17. az ufo invázió napja?

Figyelt kérdés

Egy időutazó szerint május 17. 4 óra 3 perckor fog kezdődni az ufo invázió carson city közelében.


[link]



Mi a véleményetek,igaz lehet?



2022. máj. 1. 20:12
 21/95 anonim ***** válasza:
100%

Illetve felvet meg egy kerdest mi van akkor ha az idoutazo okozta a katonai hadmuveleteket es az ufolandolast, mert a mult es a jovo szala osszekavarodott es kavarodtak joval korabbi tortenesek?


Volt egy animacio amiben egy idoutazo manonak a Miku bácsit kellett megmentenie es sajat magat kellett megeloznie. Erdekes volt latni onmagat tobbedmagaba ahogy probalja onmagat megelozni es fut onmaga elol, mert talan paradoxont okozott emlekeim szerint.

2022. máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
100%

16-os arra én is kiváncsi lennék.


De mint írtam volt már több ilyen tartalom konteos oldalakon amiket itt megtargyaltak. Olyan is, hogy embereket utaztattak az idoben mivel bizonyos emberek tudtukon kivul marsi foldonkivuli katonak voltak akik az ott levo fold alatti bazison levo telepeseket vedtek a saskalenyektol. 😄


Ezt is itt targyaltak x eve. Akkor is nekem tamadtak hogy fogalmam sincs mennyire ijesztoek ezek a saskalenyek. Amire azt írtam hogy higgye el az ocean melyen tudnek mutatni ijesztobbet amitol osszetojna magat, de van olyan is, ami a kinezete ellenere artalmatlan, nem kell ahhoz a Marsra utazni.


Te el tudod kepzelni hogy gyerekkorodban elvisznek 5 percre ami tobb evtized es kikepeznek majd harcolsz felnotten saskalenyekkel majd visszavisznek ugyanoda abba az evbe abba a honapba abba a napba abba az oraba abba a percbe abba a mp-be ahhonnan elhoztak es az egvilagon nem emlekszel semmire es ott folytatod a hetkoznapi foldi eleted ahonnan eddig? Es ezt valakivel megteszik tobbszor is mert zseni védő akarata ellenere? Egy par eves gyerek nagyon tudja mit akar. Az csoppet se fordul meg az emberek fejeben hogy miert egy vedtelen, kiszolgaltatott, foldonkivuliek altal siman manipulalhato embert tesznek ilyen helyzetbe? Mikozben biztos vannak ezerszerte fejlettebb foldonkivuliek akiknek erofeszitesbe se tellik lefegyverezni egy saskalenyt a telepatikus kepessegevel. Ha csak az x-men kepregeny alapjan gondolkozunk. Nem logikus. Forgatokonyvileg is paradoxon regeny lenne valosagban meg paradoxon hogy miert egy fejletlen ember aki gyakorlatilag védtelen?


Ilyeneket is olvasni konteos oldalakon.


Ezert mondom hogy ha idoutazo akkor miert csak ilyen gyatra videot gyart?


En speciel csak akkor utaznek az idobe, ha nem okoznek semmi zavart, se problemat, se semmi bajt, se paradoxont. De akkor sem a haszonszerzes vagy az emberek ijesztegetese miatt vagy szenzacio miatt. A tik tokos "idoutazo" sanszos hogy nezettseg utan penzt is kap. Majd megnezem gepen, de van egy olyan sejtesem hogy ez a video az, amire en gondolok es mar regen megosztottak ezt es egy tik tokos atszerkesztette. Ha tevedek akkor egy ujabb konteos video. Amugy azzal sincs problema ha penzt keres, ha ertelmes tartalmat gyartana ami egy keszseget tanít vagy egy kulturat mutat be es stb. De emberek hulyitesevel penzt keresni csunya dolog.


Ezek utan gyakran tamadnak nekem hogy szkeptikus vagyok es kopni nyelni nem tudok majd mikor beszelni akar velem egy foldonkivuli.


Ha udvariasan ismerve a mi kulturank iratlan ismerkedesi szabalyait teszi es nem probal manipulalni, akkor majd szoba allok vele es beszelek vele.


En meg azt mondom hogy biztos vannak az Univerzum vegtelen nem vagyunk egyedul, de az 100, hogy megszamlalhatatlanul intelligensebbek, attol, mint amit a Marslakó a szomszédom című vígjáték filmsorozatban mutattak. Horror lenne ilyen földönkivüliekkel együtt élni még a hétköznapi bolti helyzeteket is kavarnák a szezont a fazonnal nem hogy komoly dolgokat. Teljesen ellehetetlenitenek az emberek életét. Bár volt amikor nagyon cukik voltak de tobbszor rettentoen idegesitoek. Az atvitt ertelmu mondatokat, szimbolikat meg szo szerint vettek. A tv-t se tudtak micsoda.😄 Es az ember csalad mar teljesen kesz volt toluk.

2022. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is nagy leégés lesz mint a 2012-es. Szánalmas, hogy egyes unatkozó gyerekek mikre nem vetemednek.
2022. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a cikknél lévő videot, aztán csekkoltam a tiktok oldalát. Nem az akire gondoltam, ott az Anno pc játék jovobeli szeriajabol mobillal vett fel mozgokepet, es azt mondta, hogy így néz ki a városa. Ő akit most mutattatok egy újabb, de belelapozva egy-két videoiba felfigyeltem erre a mondatára :D szenzácio hajhász stílusú, pl. : "I will post the footage when my channel hits 10000 subscribe on youtube. " "Majd közzéteszem a felvételeket, ha a csatornám elérte a 10000 feliratkozót a youtube-on."

Magyarán ő ezzel pénzt keres.


A 3D-s technikát szerkesztett ugyan a viseoiba, de szerintem a videói hátterét valahonnan szerzi, és a bálnás videonál az szerintem valami film. Csak reverse video keresést kéne csinálni, hogy hol található ilyen video az interneten. Igy lehetne ellenőrizni. A háttér ami a cikknél látható hasonló, mint az anno játék de nem egészen olyan.

2022. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
100%

* videoiba


Bocsánat a tipoert.

2022. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
100%
23-as megmondom őszintén engem az se érdekel. Regénynek elmegy, de hülyíteni embereket vele pénzért nagyon de nagyon csúnya dolog. Ezzel igazából csak akadályozzák a jó földönkívülieket ha tényleg vannak, a kapcsolatfelvétellel. Én a helyükbe jól elkerülném ezeket az embereket. :D
2022. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 Ufokurtato007 ***** válasza:
13%
Biztos, hogy igaz, mert, hogyha este kinéztek, akkor láthatjátok ahogy a reptoid anyahajók az égbolton cikáznak. A probléma annyi, hogy a Galaktikus Tanács által kiadott egyezmény szerint nem lőhetünk rájuk a lézerágyúval, mert az rögtön galaktikus háborút jelentene.
2022. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
100%
Remélem május 30-ig még lesz TV szolgáltatás. Szeretném még megnézni a Prehistoric Planet-et. Xd
2022. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
90%

27

Elöször is: Nem cikázik ott semmi.

Másodszor: Ha cikázik is az műhold vagy repülő.

Harmadszor: Az anyahajók nagy alaprajzú űrhajók amik nem cikázásra vannak kitalálva.

Negyedszer: Nincs lezeragyunk

Ötödször: te egy troll vagy

És végül hatodszor: Nem léteznek.

2022. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
10%

Hetedszer: Nincs galaktikus tanács túl nagyok a távolságok. És képtelenség a létezésük

Nyolcadszor: Nem lehet ilyen gyorsan utazni.

2022. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!