Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy kiderült,Május 17. az ufo invázió napja?

Figyelt kérdés

Egy időutazó szerint május 17. 4 óra 3 perckor fog kezdődni az ufo invázió carson city közelében.


[link]



Mi a véleményetek,igaz lehet?



2022. máj. 1. 20:12
 41/95 anonim ***** válasza:
73%
Én meg nem bánnám ha igaz lenne...unom a mocskos beképzelt kizsákmányoló rabszolgatartó álszent szar szemét "emberiséget"....azt nem tudom hogy ez a hír igaz e vagy sem, de azt tudom hogy rajtunk kívűl biztosan van élet és azt is tudom hogy nálunk ezerszer különb lehet mind erkölcsileg mind intelligencia szintjén....
2022. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
65%

40, és ezt miért feltételezed?

Ráadásul.. szerinted... ha egy inváziós flotta jön... akkor aza erkölcsileg magasabb szinten van, mint pl az amerikát kolonizáló angolok és spanyolok?:D

2022. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 UlfOrmson ***** válasza:
93%
Ma szóltam a főnökömnek, hogy holnap nem tudok bemenni dolgozni, mert itt a gyakorin olvastam, hogy ufó invázió lesz. Azt mondta, hogy nem kifogás, csak akkor maradhatok otthon, ha tényleg megjelenik Budapest felett egy űrhajó
2022. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
16%

Az embernél minden előlény,állat,növény,idegen(ufo) erkölcsileg fejlettebb szinten van.

1.csak ember öl élvezetből, állat nem...

2.csak az ember károsítja saját és más környezetét azért hogy 5ft-al több legyen zsebében nem baj ha másik megdöglik....stb

most hirtelen nem jutott több az eszembe de én egyszerűen undorodom ettől álszent kereszténységnek nevezett köcsög emberiségből...egyszerűen egymást kizsákmányoljuk,eltiporjuk megöljük hogy jobb legyen,ahelyett hogy egymáson segitenénk....országok...nemzetek...fajok....jesszus kit érdekell piros fehér zöld magyar mákos lecsos pörkölt kultura vagy az angol tejes tea vagy nekem barna börőm neked meg fehér szőke kék szemű...nem nemzettedtől meg kitalált hagyományoktól meg a gonosz kizsákmányoló 47ezerftbol meglehet élni orbanista baromságoktól meg illuminátus zsidó amerikátol leszel erkölcsileg fejlett hanem a tetteidtől...pl te keresel 600ezerft-ot mig másik 50ezerből tengődik de nem baj ha palotája van 600ftosnak ő megtanult érte...persze...legyen neki csak 450ezerft akkor a gyári melosnak legalább lehetne 250ezerftja..á de nem mert az ükapám is zsidó bankár volt, megtanult érte...stb HATUGSÁG! ITT MINDENKI EGYENLŐ DE VANNAK AKIK EGYENLŐBBEK....úgyhogy hajrá basszatok világra még több dologtalan szar köcsög hulladék embert, úgyis lesznek birkák akik minimálbérért eltartják az új úrimajmokat...JA CSAK HA NEM LENNE MELÓS AKKOR NEM LENNE ARANYKANÁL SEM MEG SEMMI SE....

úgyhogy gyertek csak idegenek: új technologia,felszabadulás az elnyomó 1% zsidó illuminátus kazár maffiátol és egy új jobb egyenlő világrend alapulna meg ha megszűnének vallások,bankárok,politikusok...

kösz hogy elolvastad aki meg nem ért egyet annak kivánom hogy holnap burkuton bányásszon ő meg a leszármazottai vagy 1000 évig, de 47ezer ftnál többet ne kapjon érte!

2022. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
71%

44, ezzel amit azoknak kívántál, akik nem értenek veled egyet, egyértelműen bebizonyítottad, hogy milyen ember vagy.

Mi lenne, ha csak az olyan agresszív, gyűlölködő embereket utálnád, amilyen te is vagy? Vigyen el titeket az űrhajó:D

2022. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
100%
Még 10 óra van hátra. 👽🤝🏻🧍🏼🖖🏻🛸
2022. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
26%

ez nem agressziv gyülölködés hanem az igazság barátom....de ha neked jó hogy mindennap félelemmel telik az életed meg gürizéssel hogy másnak mégtöbb legyen fekve dologtalanul boldogan akkor hajrá!

maradj itt a többi birkával a rabszolgabolygón örökre HAJRÁ!

2022. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
87%
mellesleg szerintem is kamu csak a pénzért csinálja tiktok baromságot, én lennék a legboldogabb ha igaz lenne...
2022. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
100%

#46

Tehát hajnali négykor :D

2022. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cikkről ez jutott az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=g3vPyhX1Pps

2022. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!