Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez vajon az invázió kezdete?

Ez vajon az invázió kezdete?

Figyelt kérdés

Ezt a képet ma reggel fotóztam kicsivel 5 óra után Gönyű határában. Eddig szkeptikus voltam, de ez minden bizonnyal egy idegen űrhajó, ahogy belép a légkörbe. Messze volt, sajnos a telefonom ennél jobb képet nem csinált.

Komolyan kezdhetünk rettegni? Mégis igaz a jóslat? A kormányok meddig titkolózhatnak még?

[link]



2022. máj. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
90%
Eddig szkeptikus voltam, utána meg írod az agyhalott hülyeséget megállás nélkül.
2022. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

#9

A telefonom gyári fényképező alkalmazással csináltam ezt a képet.

[link]

A mai is elmarad? Milyen érdekes, hogy pont most több száz Google találat van az "ufo"ra az elmúlt 24 óra hírei közül. Mindez véletlen lenne? Nem talán elkezdtek félni a kormányok?

2022. máj. 17. 16:43
 13/55 A kérdező kommentje:

#11

Ha te is láttad volna azt, mint én élőben, neked is megváltozna a véleményed

2022. máj. 17. 16:48
 14/55 Ufokurtato007 ***** válasza:
17%
Igen, az invázió jelenleg zajlik, csapataink folyamatosan harcolnak a Föld megmentéséért, viszont kisebb mértékű az invázió, mint amivel számoltunk.
2022. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

#14

Akkor van remény a túlélésre? Vagy még csak bemelegítenek a reptoidok?

2022. máj. 17. 16:54
 16/55 Ufokurtato007 ***** válasza:
17%
Valószínűsíthető, hogy ez csak egy "előinvázió". Az igazi, kolosszális megszállást megzavarhatta az ukrán-orosz incidens. Miért? Mert az incidens a legtöbb ország szoros együttműködését, felkészültségét eredményezte egy vagy több háborúra. Pont ezt nem akarták a reptoidok, évek óta azon mesterkedtek, hogy szétbomlasszák az emberiséget, garantálva ezzel maguknak az invázió sikerességét. Félő, hogy az igazi invázió még odébb van...
2022. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
78%

Az a nagy büdös igazság, hogy ha itt lennének a fejünk fölött, már tudnánk róluk.

Sőt, ami azt illeti, ha felénk haladva a Jupitert elhagyják, már lennének róluk teljesen kivehető szép képek. Nem homályos pacák, hanem kivehető, élees képek.


Hogy eltitkolják a kormányok?

Az a helyzet, hogy nem a 60-as években élünk, ahol csak az államnak volt űrkutatási felszerelése. Egyetemek, magáncégek... de még te is rácsatlakozhatsz űrtávcsövekre hogy csakúgy böngéssz az égen. És akkor még nem is beszéltünk azokról az amatőr csillagászokról, akik akár te vagy én is lehetnénk, teljes mértékben magánszemélyek. És ha 1600as években Galilei kiszúrta a Neptunuszt, akkor szerintem a mai technológiával nem okozna problémát pár cirkáló kiszúrása a fejünk fölött:D

És a filmekkel ellentétben a valóságban képtelen a Föld összes államának belügye / titkosszolgálata olyan gyorsan reagálni, hogy ne kerüljön ki infó.


Az az általános tapasztalatom, hogy a legnagyobb UFOhívőknek halvány lila fingjuk sincs az űrkutatásról:D

2022. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
58%
Tudja valaki hogy hogyan szaporodnak a reptoidok?
2022. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 Ufokurtato007 ***** válasza:
25%
És/vagy egy másik lehető ok a Mars és a Vénusz együttállása. Mivel a két bolygó együttállása miatt keletkező hullámok képesek befolyásolni, zavarni a reptoid és szövetségeseik csillagflottájának elektronikai berendezéseit.
2022. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 Ufokurtato007 ***** válasza:
24%
#17 Ez azért nem így megy, maximum a filmekben. A galaxisunkat jelenleg a reptoid erők uralják és szövetségeseik, akik mesterei a megtévesztésnek. A Föld köré egy mesterséges burkot építettek fel (vegyük úgy, hogy egy hatalmas kijelzőt, nagyon leegyszerűsítve) amire azt vetítenek, amit akarnak. Tehát így tudják "láthatatlanná" tenni magukat, egy ilyen illuzió segítségével. De ugye ehhez az is kell, hogy az univerzumunk jelentős része reptoid és szövetségeseik uralma alatt legyen.
2022. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!